Microsoft Surface Go 4 WiFi 64 GB platinasta Windows ® tablet računalo 26.7 cm (10.5 palac) 1.0 GHz Intel® N Windows® 11
- Kataloški br:
- 2986479 - 62
- Oznaka:
- XGT-00004
- EAN:
- 196388168880
- Kataloški br:
- 2986479 - 62
- Oznaka:
- XGT-00004
- EAN:
- 196388168880
Microsoft Surface Go 4 WiFi 64 GB platinasta Windows ® tablet računalo 26.7 cm (10.5 palac) 1.0 GHz Intel® N Windows® 11
2,175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 26.7 cm 10.5 palac (1920 x 1280 Pixel) Multitouch
- Procesor: Intel® N N200 (4 x 1.0 GHz)
- Radna memorija: 8 GB LPDDR5-RAM
- Kapacitet memorije: 64 GB Flash microSDXC kartica
- WiFi
- Operacijski sustav: Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Windows ® tablet računalo |
| Model | Surface Go 4 |
| Zaslon (cm) | 26.7 cm |
| Zaslon (inči) | 10.5 palac |
| Osobine prikaza | Multitouch |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1280 Pixel |
| Format prikaza | 3:2 |
| Procesor | Intel N200 |
| Serija procesora | Intel® N |
| Procesor / model | N200 |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Procesor | 1.0 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3.7 GHz |
| Procesor / predmemorija | 6 MB |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5-RAM |
| Serija grafičke kartice | Intel UHD Graphics |
| Kapacitet pohrane | 64 GB |
| Medij pohrane | Flash |
| Utori za memorijske kartice | microSDXC kartica |
| Rezolucija integrirane kamere | 8 Megapiksela |
| Rezolucija prednje kamere | 2 Megapiksela |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Određene značajke tablet računala | WiFi |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Bluetooth® verzija | 5.1 |
| NFC (Near Field Communication) | da |
| Softver uključen u isporuku | Unaprijed instalirane Microsoft 365 aplikacije 30-dnevna probna verzija Microsoft 365 Business Standard, Microsoft 365 Business Premium ili Microsoft 365 Apps |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | USB-C® slušalice (3.5 mm jack) Wi-Fi 6 (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth NFC |
| Boja | platinasta |
| Širina | 245 mm |
| Visina | 175 mm |
| Dubina | 8.3 mm |
| Težina | 521 g |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Vrijeme pogona (maks.) | 12.5 h |
| Zaslon (inči) | 10 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 4 x 1.0 GHz / max. 3.7 GHz |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Zaslon | 26.7 cm (10.5 palac) |
| Tipkovnica | ne |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)