Microsoft Surface Pro 11 Copilot+PC WiFi 512 GB crna Windows® tablet/2 u 1 33 cm (13 palac) Qualcomm® Snapdragon Windows
- Kataloški br:
- 3204889 - 62
- Oznaka:
- ZIL-00022
- EAN:
- 196388291892
- Kataloški br:
- 3204889 - 62
- Oznaka:
- ZIL-00022
- EAN:
- 196388291892
Microsoft Surface Pro 11 Copilot+PC WiFi 512 GB crna Windows® tablet/2 u 1 33 cm (13 palac) Qualcomm® Snapdragon Windows
5,175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 33 cm 13 palac (2880 x 1920 Pixel) QHD 120 Hz, podrška za Dolby Vision IQ™, Corning® Gorilla® Glass 5-Display, 10-točkovni Multi-Touch, zaslon na dodir
- Procesor: Qualcomm® Snapdragon X Plus (10 x )
- Radna memorija: 16 GB LPDDR5X
- Kapacitet memorije: 512 GB SSD
- WiFi, stylus funkcija, TPM 2.0-modul, Windows 11 Secured-Core-PC, Windows Hello s prepoznavanjem lica, Microsoft “Copilot”, Microsoft Pluton sigurnosni procesor
- Operacijski sustav: Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Windows® tablet/2 u 1 |
| Model | Surface Pro 11 Copilot+PC |
| Zaslon (cm) | 33 cm |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Osobine prikaza | 120 Hz podrška za Dolby Vision IQ™ Corning® Gorilla® Glass 5-Display 10-točkovni Multi-Touch zaslon na dodir |
| Rezolucija prikaza | 2880 x 1920 Pixel |
| Razlučivost zaslona | QHD |
| Format prikaza | 3:2 |
| Procesor | Qualcomm® Snapdragon® X |
| Serija procesora | Qualcomm® Snapdragon |
| Procesor / model | X Plus |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 42 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Serija grafičke kartice | Qualcomm Adreno™ |
| Kapacitet pohrane | 512 GB |
| Medij pohrane | SSD |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Određene značajke tablet računala | WiFi stylus funkcija TPM 2.0-modul Windows 11 Secured-Core-PC Windows Hello s prepoznavanjem lica Microsoft “Copilot” Microsoft Pluton sigurnosni procesor |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| NFC (Near Field Communication) | da |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | Bluetooth Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) USB 4 Surface Connect priključak |
| Boja | crna |
| Širina | 287 mm |
| Visina | 9.3 mm |
| Dubina | 209 mm |
| Težina | 895 g |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Vrijeme pogona (maks.) | 14 h |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Zaslon | 33 cm (13 palac) |
| Tipkovnica | ne |
| Izgled tipkovnice | talijanski, qwerty |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
Opis
Opis
Kopilot+računalo
Surface Pro
Iskoristite prednosti većih performansi uz ubrzanje umjetne inteligencije u jedinstveno fleksibilnom i mobilnom dizajnu.
Izvanredno fleksibilan laptop, reinterpretiran
Iskoristite prednosti moćnih novih značajki koje čine vaš Surface Pro 11. Izdanje, pametnije, brže i kreativnije uz zaštitu vaših poslovnih podataka.
Inteligentno računalo
Doživite vrhunske performanse i ubrzajte svoju produktivnost s novim Snapdragon® X Elite i Plus procesorima i najsnažnijim NPU-om u Windows računalu.
Najmoćniji Surface Pro do sada
Ubrzane performanse umjetne inteligencije s potpuno novim procesorom donose nove značajke koje Surface Pro čine pametnijim i bržim.
Iskoristite prednosti bržeg CPU-a
Iskusite performanse više od 90% brže od Surface Pro 9 i povećajte svoju produktivnost uz cjelodnevno trajanje baterije.
Ubrzanje umjetne inteligencije koje postavlja standarde
Doživite neusporedivu umjetnu inteligenciju s procesorima Snapdragon® X Elite i Plus, sposobnim za 45 bilijuna operacija u sekundi (TOPS).
Nabava više monitora
Dva USB-C®/USB4® priključka omogućuju brz prijenos podataka i podržavaju do tri 4K monitora pri 60 Hz s kompatibilnim priključnim stanicama.
Povećajte svoju produktivnost
Novi NPU nudi AI ubrzanje koje postavlja standard za nove, jedinstvene značajke dostupne s Copilotom.
Ultraširoko vidno polje
Prednja Quad HD kamera s automatskim izrezivanjem kako biste ostali u kadru čak i kada se nešto kreće.
Efekti Windows Studija
Efekti Windows Studija koje podržava NPU uključuju glasovni fokus, zamućenje portreta i kontakt očima.
Ultra HD stražnja kamera s rezolucijom od 10 MP
Snimite bilješke s bijele ploče, skenirajte dokumente ili fotografirajte scenu.
Novi OLED zaslon
Opcionalni OLED i HDR zaslon s omjerom kontrasta od 1M:1 prikazuje svaki detalj u većoj gustoći, pružajući bolju vidljivost danju i noću.
Nova vrsta fleksibilnosti
Tipkovnica Surface Pro Flex prilagođava se vašem radu i može se pričvrstiti ili ukloniti. Stabilan, s tihim dodirom i velikom haptičkom dodirnom plohom.
Zaštita od čipa do oblaka
Zaštita jezgre za Windows računala s Microsoft Pluton tehnologijom integriranom u procesor, pružajući sigurnost na razini čipa.
Izgrađeno s obzirom na održivost Više recikliranih materijala
Kućište Surface Pro uređaja izrađeno je od najmanje 72% recikliranog materijala, uključujući 100% recikliranu aluminijsku leguru i 100% reciklirane rijetke zemlje.
Dobro osmišljeno pakiranje
Izrađen od 78% recikliranih drvenih vlakana, koristi manje materijala nego prije, što naše kutije čini lakšima.
Veća energetska učinkovitost
Surface Pro ima ENERGY STAR® certifikat i može smanjiti potrošnju energije.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)