Microsoft Surface Pro 12 WiFi 512 GB platinasta Windows® tablet/2 u 1 30.5 cm (12 palac) 3.2 GHz Qualcomm® Snapdragon Wi
- Kataloški br:
- 3451345 - 62
- Oznaka:
- EP2-27204
- EAN:
- 196388499632
- Kataloški br:
- 3451345 - 62
- Oznaka:
- EP2-27204
- EAN:
- 196388499632
Microsoft Surface Pro 12 WiFi 512 GB platinasta Windows® tablet/2 u 1 30.5 cm (12 palac) 3.2 GHz Qualcomm® Snapdragon Wi
4,925.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,925.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 30.5 cm 12 palac (2196 x 1464 Pixel) QHD 120 Hz, podrška za Dolby Vision IQ™, Corning® Gorilla® Glass 5-Display, 10-točkovni Multi-Touch, zaslon na dodir
- Procesor: Qualcomm® Snapdragon X1P-42-100 (8 x 3.2 GHz)
- Radna memorija: 16 GB LPDDR5X
- Kapacitet memorije: 512 GB
- Operacijski sustav: Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Windows® tablet/2 u 1 |
| Model | Surface Pro 12 |
| Zaslon (cm) | 30.5 cm |
| Zaslon (inči) | 12 palac |
| Osobine prikaza | 120 Hz podrška za Dolby Vision IQ™ Corning® Gorilla® Glass 5-Display 10-točkovni Multi-Touch zaslon na dodir |
| Rezolucija prikaza | 2196 x 1464 Pixel |
| Razlučivost zaslona | QHD |
| Format prikaza | 3:2 |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon X1P-42-100 |
| Serija procesora | Qualcomm® Snapdragon |
| Procesor / model | X1P-42-100 |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 3.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 30 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Serija grafičke kartice | Qualcomm Adreno™ |
| Kapacitet pohrane | 512 GB |
| Rezolucija integrirane kamere | 10 Megapiksela |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| NFC (Near Field Communication) | da |
| Softver uključen u isporuku | Aplikacije sustava Microsoft 365 |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | USB-C® Bluetooth Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) |
| Boja | platinasta |
| Širina | 274.4 mm |
| Visina | 7.8 mm |
| Dubina | 189.8 mm |
| Težina | 685 g |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Zaslon (inči) | 12 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 3.2 GHz / max. 3.4 GHz |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Snaga punjenja (min.) | 27 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 45 W |
| Zaslon | 30.5 cm (12 palac) |
| Tipkovnica | ne |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 3:2 |
| frekvencija slike | 90 Hz |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Aluminij |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
| da | |
| da | |
| da | |
| 12 h | |
| da | |
| 2 W | |
| 2 | |
| 16 h | |
| da | |
| ne | |
| ne | |
| 30 fps | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| ne | |
| ne | |
| da | |
| 45 TOPs | |
| ne | |
| da | |
| 2 | |
| 1.39 kg | |
| 38.8 Wh | |
| da | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Iskusite fleksibilnost pretvaranja tableta u prijenosno računalo u jednom, snažnom računalu. S iskustvima Copilot+ PC-a s umjetnom inteligencijom i cjelodnevnim trajanjem baterije, ova računala pomažu vam da ostanete produktivni u pokretu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- 12-inčni zaslon osjetljiv na dodir
- Snapdragon® X Plus (8 jezgri)
- 16 sati reprodukcije videa
- Prednja 1080p Full HD kamera
- Integrirana pohrana na uređaju i bežično punjenje
- 2 x USB-C® / USB 3.2
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)