Microsoft Surface Pro Copilot+ PC 512 GB platinasta Windows ® tablet računalo 30.5 cm (12 palac) 3.2 GHz Qualcomm® Snapd
- Kataloški br:
- 3414183 - 62
- Oznaka:
- EP2-27660
- EAN:
- 196388501076
- Kataloški br:
- 3414183 - 62
- Oznaka:
- EP2-27660
- EAN:
- 196388501076
Microsoft Surface Pro Copilot+ PC 512 GB platinasta Windows ® tablet računalo 30.5 cm (12 palac) 3.2 GHz Qualcomm® Snapd
4,170.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 30.5 cm 12 palac (2196 x 1464 Pixel)
- Procesor: Qualcomm® Snapdragon X1P-42-100 (8 x 3.2 GHz)
- Radna memorija: 16 GB
- Kapacitet memorije: 512 GB
- Operacijski sustav: Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Windows ® tablet računalo |
| Model | Surface Pro Copilot+ PC |
| Zaslon (cm) | 30.5 cm |
| Zaslon (inči) | 12 palac |
| Rezolucija prikaza | 2196 x 1464 Pixel |
| Format prikaza | 3:2 |
| Serija procesora | Qualcomm® Snapdragon |
| Procesor / model | X1P-42-100 |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 3.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 30 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Kapacitet pohrane | 512 GB |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Sučelje | Bluetooth Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) USB 4 |
| Boja | platinasta |
| Širina | 274.4 mm |
| Visina | 7.8 mm |
| Dubina | 189.8 mm |
| Težina | 685 g |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Vrijeme pogona (maks.) | 16 h |
| Zaslon (inči) | 12 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 3.2 GHz / max. 3.4 GHz |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Zaslon | 30.5 cm (12 palac) |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 3:2 |
| frekvencija slike | 90 Hz |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 2 x |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| Web kamera | da |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 12 h | |
| da | |
| 2 W | |
| 2 | |
| 16 h | |
| da | |
| ne | |
| ne | |
| 30 fps | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| ne | |
| ne | |
| da | |
| 45 TOPs | |
| ne | |
| da | |
| 2 | |
| 1.15 kg | |
| 38.8 Wh | |
| da | |
| da | |
| da |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)