Microsoft USB-C® priključna stanica Surface Docking Station CM Black
- Kataloški br:
- 3429160 - 62
- Oznaka:
- EP2-20012
- EAN:
- 196388444038
- Kataloški br:
- 3429160 - 62
- Oznaka:
- EP2-20012
- EAN:
- 196388444038
Microsoft USB-C® priključna stanica Surface Docking Station CM Black
815.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
815.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® priključna stanica |
| Sučelja | USB-C |
| Duljina kabela | 0.80 m |
| Boja | crna |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 15 mm |
| Dubina | 60 mm |
| Težina | 206 |
| dim. | (Š x V x D) 120 x 15 x 60 mm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)