mjed cijevni profil (Ø x D) 5 mm x 500 mm Unutarnji promjer: 4.4 mm
- Kataloški br:
- 222359 - 62
- Oznaka:
- 222359
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 222359 - 62
- Oznaka:
- 222359
- EAN:
- 2.05E+12
mjed cijevni profil (Ø x D) 5 mm x 500 mm Unutarnji promjer: 4.4 mm
7.10 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
7.10 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | mjed |
| Oblik | cijevni |
| Dužina | 500 mm |
| Promjer | 5 mm |
| Jačina stijenke | 0.3 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (Ø x D) 5 mm x 500 mm |
| Unutarnji-Ø | 4.4 mm |
| Material (detalji) | Mesing |
| Vanjski Ø | 5 mm |
| Oblik | Profil cijevi |
| Vrsta proizvoda | profil |
Opis
Opis
Komentar
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (4)