MSI All-in-One PC Modern AM242P 1M-1848AT 60.5 cm (23.8 palac) Full HD Intel® Core™ 3 100U 4.70 GHz 8 GB RAM 256 GB SSD
- Kataloški br:
- 3437840 - 62
- Oznaka:
- 00AE0721-1848
- EAN:
- 4711377334068
- Kataloški br:
- 3437840 - 62
- Oznaka:
- 00AE0721-1848
- EAN:
- 4711377334068
MSI All-in-One PC Modern AM242P 1M-1848AT 60.5 cm (23.8 palac) Full HD Intel® Core™ 3 100U 4.70 GHz 8 GB RAM 256 GB SSD
3,060.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,060.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 60.5 cm (23.8 palac) IPS Full HD 1920 x 1080 Pixel
- Intel® Core™ 3 100U 6 Jezgra(-e) / max. 4.70 GHz
- Radna memorija: 8 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 256 GB SSD
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | All-in-One PC |
| Model | Modern AM242P 1M-1848AT |
| Zaslon (cm) | 60.5 cm |
| Zaslon (inči) | 23.8 palac |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Serija procesora | Intel® Core™ 3 |
| Procesor | Intel® Core™ 3 100U |
| Procesor / model | 100U |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 1.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.70 GHz |
| Procesor / predmemorija | 10 MB |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 256 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 256 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | HDMI® izlaz HDMI® ulaz USB-C® USB 3.2 gen. 2 USB 2.0 RJ45 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Težina | 9.914 |
| Snaga napajanja | 120 W |
| Određene značajke | ugrađena kamera Kensington brava |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Zaslon | 60.5 cm (23.8 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)