MSI B850 matična ploča Baza AMD AM5 Faktor oblika (detalji) ATX Set čipova matične ploče AMD® B850
- Kataloški br:
- 3364406 - 62
- Oznaka:
- 7E56-001R
- EAN:
- 4711377285438
- Kataloški br:
- 3364406 - 62
- Oznaka:
- 7E56-001R
- EAN:
- 4711377285438
MSI B850 matična ploča Baza AMD AM5 Faktor oblika (detalji) ATX Set čipova matične ploče AMD® B850
785.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
785.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Socket AM5 AMD Ryzen 7000 serija, AMD Ryzen 8000 serija, AMD Ryzen 9000 serija
- PC ATX AMD B850 Realtek ALC897 7.1 kanala
- DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM memorija maksimalno: 256 GB
- HDD & SSD M.2, Micro SATA III RAID podrška Broj podržanih diskova za pohranu: 7
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI ACPI verzija: 6.5
- 5 Gigabit Ethernet WLAN Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth 5.4
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Čipovi matične ploče | AMD® B850 |
| Baza | AMD AM5 |
| Faktor oblika | ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| Sučelje | HDMI™ USB 2.0 USB 3.2 gen. 2 |
| Broj PCIe x16 3.0 | 2 x |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 4 x |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 2 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Bluetooth® | da |
| Boja | crna |
| Dubina | 304.8 mm |
| Širina | 243.8 mm |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| područja primjene | pc |
| WLAN | da |
| da | |
| 4 | |
| 3 | |
| 256 GB | |
| 1 | |
| 4 | |
| 4 | |
| da | |
| 4 | |
| da | |
| 8200 MHz | |
| da | |
| 4 | |
| 7 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)