MSI Barebone Cubi NUC AI 1UMG-018BEU Intel® Core™ Ultra 7 155H 4.8 GHz Intel Arc grafika 936-B20911-018
- Kataloški br:
- 3521515 - 62
- Oznaka:
- 936-B20911-018
- EAN:
- 4711377327626
- Kataloški br:
- 3521515 - 62
- Oznaka:
- 936-B20911-018
- EAN:
- 4711377327626
MSI Barebone Cubi NUC AI 1UMG-018BEU Intel® Core™ Ultra 7 155H 4.8 GHz Intel Arc grafika 936-B20911-018
2,395.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,395.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 7 155H 16 Jezgra(-e) / max. 4.8 GHz
- SO-DIMM
- Intel Arc grafika
- bez operacijskog sustava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Barebone |
| Model | CUBI NUC AI 1UMG-018BEU |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 155H |
| Procesor / model | 155H |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 0.9 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Vrsta pohranjivanja | SO-DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Arc grafika |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB-A (USB 3.1 gen. 2) HDMI™ USB 3.2 gen. 2 |
| Boja | crna |
| Širina | 119.6 mm |
| Visina | 37.5 mm |
| Dubina | 115.2 mm |
| Težina | 630 g |
| Snaga napajanja | 120 W |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
| Bluetooth® | da |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Hlađenje | aktivno |
| Material (detalji) | Plastika |
| Radni napon | 230 V |
| 10/100/1000 MBit/s | 2 x |
| Podržani monitori | 4 |
| Tip | Vanjski AC adapter |
| Faktor oblika | NUC |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| WLAN | da |
| 0 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 0 - 90 % | |
| da | |
| 2 | |
| 2 | |
| ne | |
| ne | |
| da | |
| ne | |
| ne | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| 8 | |
| 6 | |
| 1.4 GHz | |
| 3.8 GHz | |
| 4.8 GHz | |
| 2 | |
| 2.5 GHz | |
| 700 MHz | |
| 0 - 85 % | |
| -20 - 60 °C | |
| 1.45 kg | |
| da | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)