MSI Desktop pc MEG Vision X AI 2NVZ9-234AT Intel® Core™ Ultra 9 285K 5.7 GHz 128 GB RAM 2 TB SSD Nvidia GeForce RTX 5090
- Kataloški br:
- 3451670 - 62
- Oznaka:
- 00B92111-234
- EAN:
- 4711377388788
- Kataloški br:
- 3451670 - 62
- Oznaka:
- 00B92111-234
- EAN:
- 4711377388788
MSI Desktop pc MEG Vision X AI 2NVZ9-234AT Intel® Core™ Ultra 9 285K 5.7 GHz 128 GB RAM 2 TB SSD Nvidia GeForce RTX 5090
25,330.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
25,330.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 9 285K 24 Jezgra(-e) / max. 5.7 GHz
- Radna memorija: 128 GB DDR5-RAM
- 2 TB SSD
- Nvidia GeForce RTX 5090 32 GB
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Model | MEG Vision X AI 2NVZ9-234AT |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 285K |
| Procesor / model | 285K |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Procesor | 3.7 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.7 GHz |
| Procesor / predmemorija | 36 MB |
| Radna memorija | 128 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 4 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 32 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX 5090 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 6 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort Thunderbolt 4 USB-C® USB 3.2 (gen. 1) USB 3.2 gen. 2 RJ45 jack utičnica za slušalice utičnica za mikrofon S/PDIF Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 502.7 mm |
| Visina | 423.4 mm |
| Dubina | 299.3 mm |
| Težina | 18.225 kg |
| Snaga napajanja | 1200 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)