MSI Desktop pc MPG Infinite Z3 9NVNR7-610DE 2.5 cm (1 palac) AMD Ryzen 7 9700X 5.5 GHz 32 GB RAM 1 TB SSD Nvidia GeForce
- Kataloški br:
- 3451672 - 62
- Oznaka:
- 00B94221-610
- EAN:
- 4711377379465
- Kataloški br:
- 3451672 - 62
- Oznaka:
- 00B94221-610
- EAN:
- 4711377379465
MSI Desktop pc MPG Infinite Z3 9NVNR7-610DE 2.5 cm (1 palac) AMD Ryzen 7 9700X 5.5 GHz 32 GB RAM 1 TB SSD Nvidia GeForce
7,950.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7,950.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- AMD Ryzen 7 9700X 8 Jezgra(-e) / max. 5.5 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM
- 1 TB SSD
- Nvidia GeForce RTX 5060 Ti 16 GB
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Model | MPG Infinite Z3 9NVNR7-610DE |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 9700X |
| Procesor / model | 9700X |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 3.8 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 8 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 4 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 16 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX 5060 Ti |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 3 x |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort USB 2.0 USB 3.2 (gen. 1) USB 3.2 gen. 2 USB-C® RJ45 jack utičnica za slušalice utičnica za mikrofon S/PDIF Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 235.1 mm |
| Visina | 485 mm |
| Dubina | 481.23 mm |
| Težina | 14.91 kg |
| Snaga napajanja | 500 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)