MSI MAG A850GLS napajanje 850 W ATX 80 plus gold
- Kataloški br:
- 3533451 - 62
- Oznaka:
- 306-7ZPIY11-CE0
- EAN:
- 4711377297783
- Kataloški br:
- 3533451 - 62
- Oznaka:
- 306-7ZPIY11-CE0
- EAN:
- 4711377297783
MSI MAG A850GLS napajanje 850 W ATX 80 plus gold
625.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
625.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 850 WPCI-Express (6+2-pinski) 4x
- Upravljanje kabelima 80 plus gold
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 850 W |
| Dio mreže | 80 plus gold |
| Faktor oblika | ATX |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 150 x 86 x 150 mm |
| Dubina | 150 mm |
| Visina | 86 mm |
| Širina | 150 mm |
| 4pol. Molex | 3 |
| 6 + pola Pcle | 4 |
| 5pol. SATA | 8 |
| Izlazna snaga | 751 W - |
| Veličina ventilatora | 135 mm |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| Pogonski napon | 100–240 V/50–60 Hz |
| 1870 W | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| 2 | |
| 90 % |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)