MSI Mini PC Cubi N ADL S-253AT 2.5 cm (1 palac) Intel® N N100 3.4 GHz 4 GB RAM 128 GB SSD Win 11 Pro 00B0A921-253
- Kataloški br:
- 3532500 - 62
- Oznaka:
- 00B0A921-253
- EAN:
- 4711377337052
- Kataloški br:
- 3532500 - 62
- Oznaka:
- 00B0A921-253
- EAN:
- 4711377337052
MSI Mini PC Cubi N ADL S-253AT 2.5 cm (1 palac) Intel® N N100 3.4 GHz 4 GB RAM 128 GB SSD Win 11 Pro 00B0A921-253
950.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
950.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- Intel® N N100 4 Jezgra(-e) / max. 3.4 GHz
- Radna memorija: 4 GB DDR4-RAM 3200 MHz
- 128 GB SSD
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | Cubi N ADL S-253AT |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® N |
| Procesor | Intel® N N100 |
| Procesor / model | N100 |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Procesor | 0.8 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 6 MB |
| Radna memorija | 4 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 128 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 128 GB |
| SSD priključak | PCIe 3.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.0 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | HDMI™ USB-C® USB 3.2 gen. 2 USB 2.0 RJ45 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) WLAN Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 124 mm |
| Visina | 53.7 mm |
| Dubina | 124 mm |
| Težina | 0.69 kg |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Određene značajke | Kensington brava |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
Opis
Opis
Kompaktan i snažan
Bez obzira gdje se nalazi, Cubi N ADL se može pohraniti bilo gdje zbog svoje male veličine i nudi snažno rješenje u formatu mini-PC-a.
Mali, ali moćan
Kompaktni i svestrani Cubi N, s volumenom od 0,66 litara, idealan je za male radne prostore, uređaje za kućnu zabavu i razne industrije.
Dizajn bez ventilatora
Dizajn bez ventilatora Cubi N ADL S čini ga tihim, troši manje energije i neosjetljivim na naslage prašine. Rezultat je manje zastoja i dulji vijek trajanja.
Do tri zaslona u 4K rezoluciji
S HDMI™, DP i Type-C priključcima, Cubi N omogućuje proširenje na do tri monitora za najbolji mogući pregled nadolazećih sastanaka i zadataka.
Neograničene brzine prijenosa podataka
Brz i siguran prijenos datoteka, fotografija i videozapisa između računala i mobilnih uređaja.
Podrška za hardverski TPM 2.0
Tehnologija dTPM 2.0 (Trusted Platform Module) razvijena je za pružanje hardverskih, sigurnosnih funkcija. Osjetljivi podaci i lozinke mogu se pohraniti pomoću šifrirnih kodova.
USB 3.2 tip-C
Tip C nudi univerzalno rješenje za povezivanje uređaja zahvaljujući brzim brzinama prijenosa podataka, kao i funkciji prikaza i punjenja. USB Type-C je važan faktor za povezivanje uređaja i omogućuje lakše i brže rukovanje uređajima u svakodnevnom životu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Bez obzira gdje se nalazi, Cubi N ADL se može pohraniti bilo gdje zbog svoje male veličine i nudi snažno rješenje u formatu mini-PC-a.
Mali, ali moćan
Kompaktni i svestrani Cubi N, s volumenom od 0,66 litara, idealan je za male radne prostore, uređaje za kućnu zabavu i razne industrije.
Dizajn bez ventilatora
Dizajn bez ventilatora Cubi N ADL S čini ga tihim, troši manje energije i neosjetljivim na naslage prašine. Rezultat je manje zastoja i dulji vijek trajanja.
Do tri zaslona u 4K rezoluciji
S HDMI™, DP i Type-C priključcima, Cubi N omogućuje proširenje na do tri monitora za najbolji mogući pregled nadolazećih sastanaka i zadataka.
Neograničene brzine prijenosa podataka
Brz i siguran prijenos datoteka, fotografija i videozapisa između računala i mobilnih uređaja.
Podrška za hardverski TPM 2.0
Tehnologija dTPM 2.0 (Trusted Platform Module) razvijena je za pružanje hardverskih, sigurnosnih funkcija. Osjetljivi podaci i lozinke mogu se pohraniti pomoću šifrirnih kodova.
USB 3.2 tip-C
Tip C nudi univerzalno rješenje za povezivanje uređaja zahvaljujući brzim brzinama prijenosa podataka, kao i funkciji prikaza i punjenja. USB Type-C je važan faktor za povezivanje uređaja i omogućuje lakše i brže rukovanje uređajima u svakodnevnom životu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)