MSI Mini PC Cubi NUC AI 1UMG-022AT Intel® Core™ Ultra 7 155H 4.8 GHz 16 GB RAM 1 TB SSD Win 11 Pro 00B20911-022
- Kataloški br:
- 3521517 - 62
- Oznaka:
- 00B20911-022
- EAN:
- 4711377335492
- Kataloški br:
- 3521517 - 62
- Oznaka:
- 00B20911-022
- EAN:
- 4711377335492
MSI Mini PC Cubi NUC AI 1UMG-022AT Intel® Core™ Ultra 7 155H 4.8 GHz 16 GB RAM 1 TB SSD Win 11 Pro 00B20911-022
3,730.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,730.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 7 155H 16 Jezgra(-e) / max. 4.8 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 1 TB SSD
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | Cubi NUC AI 1UMG-022AT |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 155H |
| Procesor / model | 155H |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 1.4 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | PCIe 4.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 2 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | HDMI™ USB-C® USB 3.2 gen. 2 RJ45 Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 119.6 mm |
| Visina | 37.5 mm |
| Dubina | 115.2 mm |
| Određene značajke | Kensington brava |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
Opis
Opis
Otporan i pionirski duh vaše tvrtke
Vaša tvrtka trebala bi imati slobodu da se nepokolebljivo kreće naprijed – s proizvodima MSI Business & Productivity serije uz vas.
Intel® AI Playground
Nudi razne AI funkcije kao što su generiranje slika, poboljšanje i odgovori chatbota – sve funkcije se izvode lokalno na računalu, osiguravajući privatnost podataka i kontrolu nad sadržajem i unosom.
35,99% reciklirane plastike nakon potrošnje (PCR)
Cubi NUC Mini-PC sadrži 35,99% PCR plastike, čime se smanjuje plastični otpad na odlagalištima i doprinosi zaštiti okoliša.
Visokoučinkovit i pouzdan izbor za tvrtke
Cubi NUC je idealno rješenje za skučene prostore. Bez napora se nosi sa širokim rasponom zadataka, od jednostavnog rada na računalu do streaminga multimedije i multitaskinga, optimalno iskorištavajući svoju kompaktnu veličinu.
Mali, ali moćan
Cubi NUC savršeno kombinira minijaturnu veličinu i performanse u kućištu od 0,51 litre.
Štedi prostor i svestran je: Cubi NUC
Cubi NUC je idealan za prostorije s ograničenim prostorom i ima kućište od 0,51 litre. Može se montirati iza monitora, na zid ili u digitalni signage, oslobađajući prostor na stolu i stvarajući urednije radno mjesto.
Dizajnirano za profesionalne korisnike
Opremljen procesorom do Intel® Core™ Ultra 7 za brže i pouzdanije performanse, što olakšava obavljanje više zadataka istovremeno u različitim aplikacijama.
Podrška za Wi-Fi 7
Wi-Fi 7 nudi ultra velike brzine i povećani mrežni kapacitet, što je ključno za učinkovito upravljanje AI opterećenjima.
DDR5 dvokanalna RAM memorija
Dvokanalna DDR5 memorija poboljšava učinkovitost i kvalitetu rada, brzo obrađuje velike količine podataka i složeno obavljanje više zadataka istovremeno te smanjuje vrijeme čekanja i kašnjenja.
Thunderbolt 4:
Jedan kabel za sve
Thunderbolt 4 omogućuje brz prijenos podataka do 40 Gbps, što je posebno važno za obradu velikih količina podataka u AI aplikacijama. To je idealno rješenje za punjenje i prikaz putem jednog priključka.
Podrška za četiri zaslona
Podrška za do 4 zaslona putem HDMI™ izlaza i Thunderbolt 4 priključka povećava produktivnost pružajući više prostora na zaslonu za istovremeno upravljanje više aplikacija.
VESA-kompatibilan dizajn
Zahvaljujući VESA-kompatibilnom dizajnu Cubi NUC serije, uređaj se može lako montirati bilo gdje, nudeći korisnicima veću fleksibilnost i učinkovito korištenje prostora – i kod kuće i u uredu.
MSI Power Link
Serija Cubi NUC može se praktično uključiti putem gumba za napajanje na MSI-kompatibilnom monitoru, što nudi posebno ugodno korisničko iskustvo.
Dvostruki 2.5G LAN
Iskusite nevjerojatno veliku brzinu dvostruke 2.5G LAN mreže, koja pojednostavljuje rješavanje problema i poboljšava redundanciju, segmentaciju mreže, sigurnost i uravnoteženje opterećenja za korisnike.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Vaša tvrtka trebala bi imati slobodu da se nepokolebljivo kreće naprijed – s proizvodima MSI Business & Productivity serije uz vas.
Intel® AI Playground
Nudi razne AI funkcije kao što su generiranje slika, poboljšanje i odgovori chatbota – sve funkcije se izvode lokalno na računalu, osiguravajući privatnost podataka i kontrolu nad sadržajem i unosom.
35,99% reciklirane plastike nakon potrošnje (PCR)
Cubi NUC Mini-PC sadrži 35,99% PCR plastike, čime se smanjuje plastični otpad na odlagalištima i doprinosi zaštiti okoliša.
Visokoučinkovit i pouzdan izbor za tvrtke
Cubi NUC je idealno rješenje za skučene prostore. Bez napora se nosi sa širokim rasponom zadataka, od jednostavnog rada na računalu do streaminga multimedije i multitaskinga, optimalno iskorištavajući svoju kompaktnu veličinu.
Mali, ali moćan
Cubi NUC savršeno kombinira minijaturnu veličinu i performanse u kućištu od 0,51 litre.
Štedi prostor i svestran je: Cubi NUC
Cubi NUC je idealan za prostorije s ograničenim prostorom i ima kućište od 0,51 litre. Može se montirati iza monitora, na zid ili u digitalni signage, oslobađajući prostor na stolu i stvarajući urednije radno mjesto.
Dizajnirano za profesionalne korisnike
Opremljen procesorom do Intel® Core™ Ultra 7 za brže i pouzdanije performanse, što olakšava obavljanje više zadataka istovremeno u različitim aplikacijama.
Podrška za Wi-Fi 7
Wi-Fi 7 nudi ultra velike brzine i povećani mrežni kapacitet, što je ključno za učinkovito upravljanje AI opterećenjima.
DDR5 dvokanalna RAM memorija
Dvokanalna DDR5 memorija poboljšava učinkovitost i kvalitetu rada, brzo obrađuje velike količine podataka i složeno obavljanje više zadataka istovremeno te smanjuje vrijeme čekanja i kašnjenja.
Thunderbolt 4:
Jedan kabel za sve
Thunderbolt 4 omogućuje brz prijenos podataka do 40 Gbps, što je posebno važno za obradu velikih količina podataka u AI aplikacijama. To je idealno rješenje za punjenje i prikaz putem jednog priključka.
Podrška za četiri zaslona
Podrška za do 4 zaslona putem HDMI™ izlaza i Thunderbolt 4 priključka povećava produktivnost pružajući više prostora na zaslonu za istovremeno upravljanje više aplikacija.
VESA-kompatibilan dizajn
Zahvaljujući VESA-kompatibilnom dizajnu Cubi NUC serije, uređaj se može lako montirati bilo gdje, nudeći korisnicima veću fleksibilnost i učinkovito korištenje prostora – i kod kuće i u uredu.
MSI Power Link
Serija Cubi NUC može se praktično uključiti putem gumba za napajanje na MSI-kompatibilnom monitoru, što nudi posebno ugodno korisničko iskustvo.
Dvostruki 2.5G LAN
Iskusite nevjerojatno veliku brzinu dvostruke 2.5G LAN mreže, koja pojednostavljuje rješavanje problema i poboljšava redundanciju, segmentaciju mreže, sigurnost i uravnoteženje opterećenja za korisnike.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)