Mueller Electric BU-31610-5 banana utičnica ženski konektor Zatik-Ø: 6.4 mm zelena 1 kom.
- Kataloški br:
- 3527401 - 62
- Oznaka:
- BU-31610-5
- Kataloški br:
- 3527401 - 62
- Oznaka:
- BU-31610-5
Mueller Electric BU-31610-5 banana utičnica ženski konektor Zatik-Ø: 6.4 mm zelena 1 kom.
9.70 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35 mA zelena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivna struja | 35 mA |
| Nazivna struja - zaokružena | 35 mA |
| Proizvođač-br. dijela | BU-31610-5 |
| Tip | BU-31610-5 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | 11,9 |
| Boja | zelena |
| Mjere | 11,9 mm |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Zatik-Ø | 6.4 mm |
| Konstrukcija | ženski konektor |
| Izolacijski materijal | najlon (nl) |
| Vrsta | BU-31610-5 |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | banana utičnica |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- BU-31610-5
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.