Müller-Licht Softlux DIM LED podžbukna svjetiljka LED LED fiksno ugrađena 10 W neutralna bijela bijela
- Kataloški br:
- 2632692 - 62
- Oznaka:
- 20100334
- EAN:
- 4018412663429
- Kataloški br:
- 2632692 - 62
- Oznaka:
- 20100334
- EAN:
- 4018412663429
Müller-Licht Softlux DIM LED podžbukna svjetiljka LED LED fiksno ugrađena 10 W neutralna bijela bijela
89.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
89.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 10 W
- Ukupan svjetlosni tok= 1050 lm
- Boja svjetla= 4000 K; neutralna bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED podžbukna svjetiljka |
| Radni napon | 240 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Dužina | 46 mm |
| Podnožak | LED fiksno ugrađena |
| Širina | 610 mm |
| Snaga po svjetiljci | 10 W |
| Visina | 61 mm |
| Snaga | 10 W |
| Potrošnja energije | 10 kWh/1000h |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | neutralna bijela |
| Svjetlosni tok | 1050 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 1050 lm |
| Razred zaštite | II |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
| Težina | 400 g |
| dim. | (D x Š x V) 46 x 610 x 61 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
Opis
Opis
Prava svestranost: moderna LED rasvjeta ispod ormarića Softlux DIM 60 može se koristiti u svim stambenim prostorima i osigurava optimalne uvjete osvjetljenja i maksimalnu udobnost osvjetljenja. Poseban naglasak: pomoću senzora za dodir možete pojedinačno promijeniti razinu zatamnjenja. Tako možete postaviti pravi ton svjetla za svaku situaciju. Lampa je dužine 60 cm i neutralne bijele boje svjetla.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)