multipower MPL28-12I 146662 olovni akumulator 12 V 28 Ah olovno-koprenasti (Š x V x D) 166 x 176 x 126 mm M5 vijčani pri
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dugotrajni
- Nisko samopražnjenje
- Bez održavanja
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 166 x 176 x 126 mm |
| Vrsta proizvoda | olovni akumulator |
| Tehnologija | olovno-koprenasti |
| Napon | 12 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 28 Ah |
| Visina | 176 mm |
| Težina | 9200 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | MPL28-12I |
| Ponovno punjenje | da |
| Priključak | M5 vijčani priključak |
| Dubina | 126 mm |
| Širina | 166 mm |