OLight LED mini džepna svjetiljka s futrolom, s kopčom za pojas pogon na punjivu bateriju 178 g
- Kataloški br:
- 3451199 - 62
- Oznaka:
- 13006
- EAN:
- 6977261691824
- Kataloški br:
- 3451199 - 62
- Oznaka:
- 13006
- EAN:
- 6977261691824
OLight LED mini džepna svjetiljka s futrolom, s kopčom za pojas pogon na punjivu bateriju 178 g
565.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
565.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ugrađeni senzor udaljenosti za automatsko smanjenje svjetline kada se otkriju prepreke
- Hladno bijela LED, u kombinaciji s optičkom TIR lećom do 2300 lm i domet snopa od 300 m
- Dva prekidača: 6 postavki svjetline s bočnim prekidačem, brzi rad s dvostupanjskim prekidačem na kraju
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mini džepna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | maslinasto-zelena |
| Svjetlosni domet (maks.) | 180 m |
| Težina | 178 g |
| dim. | (Ø x V) 29 mm x 140 mm |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Tip baterije | 21700 |
| Težina, napomena | uklj. punjiva baterija |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 27 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 95 m |
| Materijal | aluminijska legura |
| Visina | 140 mm |
| Promjer | 29 mm |
| Određene značajke | s futrolom s kopčom za pojas |
Opis
Opis
Warrior 3S je snažna taktička svjetiljka s 2 prekidača i senzorom udaljenosti. Hladno bijela LED dioda u kombinaciji s optičkom TIR lećom generira do 2300 lumena i ima 6 postavki svjetline koje se mogu odabrati pomoću bočnog prekidača. Za taktičku upotrebu, tu je prekidač na stražnjoj strani s mogućnošću brzog i jednostavnog aktiviranja važnih postavki poput turbo i stroboskopskog načina rada. Novododani senzor udaljenosti automatski smanjuje svjetlinu čim se otkrije prepreka. Prednja ploča je blago zaobljena radi ugodnijeg nošenja u džepu. Kao i kod Warrior 3S, završna kapica od nehrđajućeg čelika kompatibilna je s opcionalnim daljinskim prekidačem s dva gumba. Baterija od 5000 mAh 21700 može se praktično puniti kabelom za punjenje MCC3, a 4-stupanjski indikatori napunjenosti i razine snage pružaju informacije o statusu svjetiljke na prvi pogled. Warrior 3S je taktički svestrani ruksak koji vas podržava u svakoj situaciji.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Poboljšana sigurnost: Ugrađeni senzor udaljenosti automatski smanjuje svjetlinu u načinima rada High, Turbo i Strobe čim se otkrije prepreka.
- Vodeće performanse: Hladno bijela LED dioda u kombinaciji s optičkom TIR lećom generira do 2300 lumena i domet snopa od 300 metara.
- Savršeno za vaš džep: Zaobljena prednja ploča i dvosmjerna kopča za džep olakšavaju izvlačenje i pohranu u džepu
- Dva prekidača: 6 postavki svjetline za svakodnevnu upotrebu s bočnim prekidačem i brzi rad s dvostupanjskim prekidačem na kraju u taktičkim situacijama
- Vrsta punjenja MCC3 USB magnetski kabel za punjenje
- Kompatibilne baterije: Prilagođena litij-ionska baterija 3,6 V 5000 mAh 21700
- Oblik svjetla: hladno bijela visokoučinkovita LED dioda
- Bočni prekidač načina rada i prekidač na kraju poklopca
- Hladno bijela visokoučinkovita LED dioda
- Materijal kućišta aluminijska legura.
Opseg isporuke
- Ratnik Ultra
- futrola za svjetiljku
- Magnetski kabel za punjenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)