Omron G9K MOSFET 160 mA 1 zatvarač 1 kom.
- Kataloški br:
- 3589253 - 62
- Oznaka:
- G3VM1872F
- EAN:
- 4550431155849
- Kataloški br:
- 3589253 - 62
- Oznaka:
- G3VM1872F
- EAN:
- 4550431155849
Omron G9K MOSFET 160 mA 1 zatvarač 1 kom.
27.30 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
27.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | MOSFET |
| Tip | G9K |
| Vrsta kontakta | 1 zatvarač |
| Preklopni napon (maks.) | 20 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 160 mA |
| Priključak | SMT |
| Izoalcijski napon | 500 V RMS |
| Vrijeme odziva | 0.08 ms |
| Vrijeme opadanja | 0.12 ms |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 110 °C |
| Težina | 0.01 g |
| Boja | crna |
| Dužina | 2 mm |
| Širina | 1.45 mm |
| Visina | 1.3 mm |
| dim. | (D x Š x V) 2 x 1.45 x 1.3 mm |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Sadržaj | 1 kom. |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.