Omron G9KJ-1A DC12 relej velike snage za tiskane pločice 12 V/DC 25 A 1 zatvarač 1 kom. Box
- Kataloški br:
- 3589251 - 62
- Oznaka:
- G9KJ-1A DC12
- EAN:
- 4550431170644
- Kataloški br:
- 3589251 - 62
- Oznaka:
- G9KJ-1A DC12
- EAN:
- 4550431170644
Omron G9KJ-1A DC12 relej velike snage za tiskane pločice 12 V/DC 25 A 1 zatvarač 1 kom. Box
73.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
73.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Box |
| Vrsta proizvoda | relej velike snage za tiskane pločice |
| Tip | G9KJ-1A DC12 |
| Nazivni napon svitka | 12 V/DC |
| Odzivni napon (min.) | 9 V/AC |
| Radni napon (maks.) | 13.2 V/DC |
| Način regulacije | monostabilan, 1 zavojnica |
| Otpornost (svitka) | 272 Ω |
| Snažna svitka | 530 mW |
| Vrsta kontakta | 1 zatvarač |
| Kontaktni materijal | srebrova legura |
| Preklopni napon (maks.) | 1500 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 25 A |
| Priključak | otisak |
| Izoalcijski napon | 6000 V/AC |
| Vrijeme odziva | 15 ms |
| Vrijeme opadanja | 5 ms |
| Vrsta zaštite | RT II (zaštita pred fluksom) |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Težina | 16 g |
| Boja | crna |
| Dužina | 37.2 mm |
| Širina | 17 mm |
| Visina | 25.5 mm |
| dim. | (D x Š x V) 37.2 x 17 x 25.5 mm |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Sadržaj | 1 kom. |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.