Paulmann 71279 podna svjetiljka 10.4 W crna (mat), krom boja
- Kataloški br:
- 3499634 - 62
- Oznaka:
- 71279
- EAN:
- 4000870712795
- Kataloški br:
- 3499634 - 62
- Oznaka:
- 71279
- EAN:
- 4000870712795
Paulmann 71279 podna svjetiljka 10.4 W crna (mat), krom boja
520.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
520.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 10.4 W
- Ukupan svjetlosni tok= 1200 lm
- Boja svjetla= 2700 K; toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podna svjetiljka |
| Visina | 1500 mm |
| Broj žarulja | 2 |
| Snaga po svjetiljci | 10.4 W |
| Snaga | 10.4 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 1200 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 1200 lm |
| Razred zaštite | II |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | crna (mat) krom boja |
| dim. | (Š x V x D) 230 x 1500 x 255 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Širina | 230 mm |
| Dubina | 255 mm |
| Preračunati životni vijek | 30000 h |
| Indeks reprodukcije boje | 80 |
| Odgovara približno snazi od | 0 W |
| Boja svjetlosti (maks.) | 6500 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 2700 K |
| Broj žarulja | 2 |
| maks. broj žarulja | 2 x |
| Vijek trajanja | 30000 |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Svojstvo materijala | kromirani |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Vanjska dužina | 255 mm |
| Vanjska širina | 230 mm |
| Svjetlosni tok | 1200 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 1200 lm |
| Izlazni napon | 230 V |
| Potrošnja energije | 23.5 W |
| Početna snaga | 20 VA |
| Potrošena snaga | 23,5 W |
| Broj rasvjetnih tijela | 2 |
| Vrijeme rasvjete | 30000 |
Opis
Opis
Moderna podna lampa Odila u mat crnoj i kromiranoj boji univerzalno je primjenjiva i kombinira visoku funkcionalnost s nježnim dizajnom. Uklapa se u širok raspon stilova uređenja interijera i impresionira svojim elegantnim, a opet jednostavnim izgledom. Svjetlina podne lampe može se kontinuirano prigušivati po potrebi, stvarajući savršeno svjetlosno raspoloženje u bilo kojem trenutku. Zahvaljujući inteligentnoj kontroli bijelog svjetla Tunable White, boja svjetla može se individualno podesiti od 2700K do 6500K pomoću dodirnog prekidača na svjetiljci. Ova fleksibilnost čini ih savršenim suputnikom za razne primjene – od ugodnog, toplog bijelog svjetla u dnevnoj sobi ili spavaćoj sobi do idealne rasvjete slične dnevnom svjetlu u kućnom uredu. Pomični svjetlosni prstenovi mogu se fleksibilno poravnati ovisno o primjeni. S izlazom od 1200lm, pruža visok svjetlosni tok, dok satenski difuzor stvara osvjetljenje bez odsjaja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)