Paulmann 71282 zidna svjetiljka 1 W crna
- Kataloški br:
- 3499628 - 62
- Oznaka:
- 71282
- EAN:
- 4000870712825
- Kataloški br:
- 3499628 - 62
- Oznaka:
- 71282
- EAN:
- 4000870712825
Paulmann 71282 zidna svjetiljka 1 W crna
150.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 1 W Ukupan svjetlosni tok= 0 lm Boja svjetla= 3000 K toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidna svjetiljka |
| Broj žarulja | 2 |
| Snaga po svjetiljci | 1 W |
| Snaga | 1 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 0 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 0 lm |
| Razred zaštite | III |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 100 x 104 x 100 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Širina | 100 mm |
| Visina | 104 mm |
| Dubina | 100 mm |
| Kapacitet akumulatora | 4000 mAh |
| Veličina | 21700 |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Preračunati životni vijek | 30000 h |
| Indeks reprodukcije boje | 80 |
| Odgovara približno snazi od | 0 W |
| Broj žarulja | 2 |
| maks. broj žarulja | 2 x |
| Vijek trajanja | 30000 |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Vanjska dužina | 100 mm |
| Vanjska širina | 100 mm |
| Svjetlosni tok | 0 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 0 lm |
| Izlazni napon | 3 V |
| Potrošnja energije | 3.2 W |
| Početna snaga | 2 VA |
| Potrošena snaga | 3.2 W |
| Broj rasvjetnih tijela | 2 |
| Baterije | 1 |
| Duljina kabela | 100 |
| Vrijeme rasvjete | 30000 |
Opis
Opis
Kvadratna Nyara zidna svjetiljka na baterije u crnoj boji s detektorom pokreta idealna je kao funkcionalna dodatna ili orijentacijska svjetiljka. Budući da nije potrebna utičnica, može se fleksibilno koristiti u dnevnoj sobi, hodniku, a zahvaljujući IP44 zaštiti čak i u kupaonici, na balkonu ili na zidu kuće. Svjetlo ima tri postavke: Uključeno, Isključeno i Automatsko. U uključenom načinu rada emitira trajno toplo bijelo svjetlo sa svjetlinom od 40%. U automatskom načinu rada, aktivira se detektor pokreta kojim se upravlja u sumrak i svjetlo se automatski prebacuje na 100% svjetline - za maksimalnu udobnost i sigurnost. Trajanje osvjetljenja u automatskom načinu rada je 8 sati, dok je u uključenom načinu rada 23 sata. Ako se ne detektira kretanje ili ambijentalna svjetlina prijeđe 30 luksa, svjetlo se ponovno isključuje nakon 30 sekundi. Priloženi USB-C kabel za punjenje jamči brzo punjenje zamjenjive baterije za 6 sati. Za ugradnju, isporučena magnetska stražnja ploča može se zalijepiti ili pričvrstiti vijcima na zid. To omogućuje brzo i jednostavno uklanjanje svjetla za punjenje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)