Paulmann 71290 zidna svjetiljka 1.1 W crna
- Kataloški br:
- 3499632 - 62
- Oznaka:
- 71290
- EAN:
- 4000870712900
- Kataloški br:
- 3499632 - 62
- Oznaka:
- 71290
- EAN:
- 4000870712900
Paulmann 71290 zidna svjetiljka 1.1 W crna
130.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 1.1 W
- Ukupan svjetlosni tok= 0 lm
- Boja svjetla= 2700 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidna svjetiljka |
| Broj žarulja | 2 |
| Snaga po svjetiljci | 1.1 W |
| Snaga | 1.1 W |
| Razred zaštite | III |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Boja | crna |
| dim. | (Ø x V) 100 mm x 100 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 0 lm |
| Svjetlosni tok | 0 lm |
| Širina | 100 mm |
| Visina | 100 mm |
| Dubina | 112 mm |
| Promjer | 100 mm |
| Kapacitet akumulatora | 3000 mAh |
| Veličina | 18650 |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Preračunati životni vijek | 20000 h |
| Odgovara približno snazi od | 0 W |
| Broj žarulja | 2 |
| maks. broj žarulja | 2 x |
| Vijek trajanja | 20000 |
| Vijek trajanja cca. | 20000 h |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Vanjski Ø | 100 |
| Vanjska dužina | 112 mm |
| Vanjska širina | 100 mm |
| Svjetlosni tok | 0 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 0 lm |
| Izlazni napon | 3 V |
| Potrošnja energije | 2.2 W |
| Početna snaga | 2 VA |
| Potrošena snaga | 2.2 W |
| Broj rasvjetnih tijela | 2 |
| Vanjski Ø | 100 |
| Baterije | 1 |
| Vrijeme rasvjete | 20000 |
Opis
Opis
Crna zidna svjetiljka Zorik na baterije s visokokvalitetnom staklenom lećom stvara posebno lijep svjetlosni efekt na zidovima. Budući da nije potrebna utičnica, može se fleksibilno koristiti kao dekorativna dodatna ili orijentacijska svjetiljka u dnevnoj sobi, hodniku, a zahvaljujući IP44 zaštiti čak i u kupaonici, na balkonu ili na zidu kuće. S temperaturom boje od 2700K, pruža ugodno toplo bijelo svjetlo. Integrirani dodirni prekidač omogućuje praktično uključivanje i isključivanje, kao i kontinuirano podešavanje svjetline. Funkcija memorije sprema posljednju odabranu postavku svjetla do sljedećeg uključivanja. Pri maksimalnom osvjetljenju, svjetlo traje 13 sati, a kada je prigušeno, može trajati i do 20 sati. Priloženi USB-C kabel za punjenje jamči brzo punjenje zamjenjive baterije za 4-5 sati. Za ugradnju, isporučena magnetska stražnja ploča može se zalijepiti ili pričvrstiti vijcima na zid. To omogućuje brzo i jednostavno uklanjanje svjetla za punjenje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)