Paulmann 75407 Leonis II Dämmerungsgesteuerter Bewegungsmelder (HF) stropna svjetiljka LED 16.5 W bijela
- Kataloški br:
- 3438535 - 62
- Oznaka:
- 75407
- EAN:
- 4000870754078
- Kataloški br:
- 3438535 - 62
- Oznaka:
- 75407
- EAN:
- 4000870754078
Paulmann 75407 Leonis II Dämmerungsgesteuerter Bewegungsmelder (HF) stropna svjetiljka LED 16.5 W bijela
170.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 16.5 W
- Ukupan svjetlosni tok= 1750 lm
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Ø x V) 280 mm x 80 mm |
| Dizajn | okrugli |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta proizvoda | stropna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Visina | 80 mm |
| Snaga po svjetiljci | 16.5 W |
| Snaga | 16.5 W |
| Promjer | 280 mm |
| Određene značajke žarulje | mogućnost prigušivanja prohodna uklj. detektor pokreta |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Boja | bijela |
| Materijal | plastika |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetlosti (maks.) | 5700 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
| Područje boje svjetla | 3000 - 5700 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 1750 lm |
| Svjetlosni tok | 1750 lm |
| Preračunati životni vijek | 50000 h |
| Indeks reprodukcije boje | 80 Ra |
| Odgovara približno snazi od | 148 W |
| Broj žarulja | 1 |
| maks. broj žarulja | 1 x |
| Vijek trajanja | 50000 h |
| Vijek trajanja cca. | 50000 h |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Vanjski Ø | 280 mm |
| Svjetlosni tok | 1750 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 1750 lm |
| Izlazni napon | 230 V |
| Potrošnja energije | 18 W |
| Početna snaga | 16 VA |
| Potrošena snaga | 18 godina W |
| Broj rasvjetnih tijela | 1 |
| Vanjski Ø | 280 mm |
| Vrijeme rasvjete | 50000 |
Opis
Opis
Stropna svjetiljka Leonis je pravi svestrani uređaj s funkcijom White Select i integriranim senzorom pokreta i sumraka. Uz svestrane mogućnosti rasvjete, automatska kontrola svjetla osigurava visoku razinu sigurnosti, udobnosti i energetske učinkovitosti. Zahvaljujući visokoj IP44 zaštiti, bijela stropna svjetiljka posebno je prikladna za vlažne prostorije i može se koristiti i u zatvorenom i na otvorenom. Stoga je idealan za upotrebu u kupaonicama, hodnicima, kuhinjama, pomoćnim prostorijama ili na terasama. Pomoću jednostavnog DIP prekidača, temperatura boje može se lako podesiti po želji, čak i nakon instalacije. Inovativna funkcija Power Select omogućuje vam kontrolu potrošnje energije svjetla. Ovisno o primjeni, možete birati između 13 W i 18 W. Integrirani senzor sumraka automatski kontrolira svjetlo kada dostigne željenu svjetlinu. – a integrirani RF senzor pokreta uključuje svjetlo čim se netko približi svjetiljci. Udaljenost i trajanje svjetla mogu se podesiti pomoću visokofrekventnog senzora. Trajanje osvjetljenja može se postaviti u različitim vremenskim intervalima: 5 sekundi, 1 minuta, 3 minute ili do 10 minuta. Zajedno s funkcijom Power Select, potrošnja energije može se optimizirati, što ne samo da smanjuje troškove, već je i dobro za okoliš. Što se tiče održivosti, stropna svjetiljka Leonis također impresionira posebno dugim vijekom trajanja od 50 000 sati – idealno za dugotrajnu i resursima štedljivu upotrebu!
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)