Paulmann 75415 stropna svjetiljka 20 W aluminij (mat) boja
- Kataloški br:
- 3499610 - 62
- Oznaka:
- 75415
- EAN:
- 4000870754153
- Kataloški br:
- 3499610 - 62
- Oznaka:
- 75415
- EAN:
- 4000870754153
Paulmann 75415 stropna svjetiljka 20 W aluminij (mat) boja
475.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
475.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 20 W
- Ukupan svjetlosni tok= 1750 lm
- Boja svjetla= 2200 K
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Ø x V) 400 mm x 71 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta proizvoda | stropna svjetiljka |
| Visina | 71 mm |
| Snaga po svjetiljci | 20 W |
| Snaga | 20 W |
| Promjer | 400 mm |
| Razred zaštite | II |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Boja | aluminij (mat) boja |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Boja svjetla (kelvin) | 2200 K |
| Boja svjetlosti (maks.) | 6500 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 2200 K |
| Područje boje svjetla | 2200 - 6500 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 1750 lm |
| Svjetlosni tok | 1750 lm |
| Preračunati životni vijek | 30000 h |
| Odgovara približno snazi od | 0 W |
| Broj žarulja | 1 |
| maks. broj žarulja | 1 x |
| Vijek trajanja | 30000 |
| Vijek trajanja cca. | 30000 h |
| Mogućnost prigušivanja | da |
| Svojstvo materijala | matirani |
| Vanjski Ø | 400 |
| Svjetlosni tok | 1750 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 1750 lm |
| Izlazni napon | 230 V |
| Potrošnja energije | 24 W |
| Početna snaga | 20 VA |
| Potrošena snaga | 24 W |
| Broj rasvjetnih tijela | 1 |
| Vanjski Ø | 400 |
| Vrijeme rasvjete | 30000 |
| Cloud povezivanja | Zigbee |
Opis
Opis
Pametna stropna svjetiljka Casca od mat aluminija snage 20 W stvara poseban svjetlosni efekt: Kada je uključena, osvijetljen je samo unutarnji rub; iz središta ne izlazi svjetlost. To također sprječava neugodan odsjaj. Uz ambijentalno svjetlo u boji, funkcija Tunable White omogućuje kontinuirani odabir boje svjetla od zlatne do dnevno bijele – idealno za skladnu osnovnu rasvjetu. Svjetlina se može kontinuirano prigušivati po potrebi kako bi se u svakom trenutku osigurala prava rasvjetna atmosfera. Zahvaljujući integriranoj funkciji memorije, zadnji odabrani scenarij rasvjete sprema se do sljedećeg uključivanja uređaja. Stropna svjetiljka je kompatibilna sa Zigbee 3.0, tako da se može praktično upravljati putem aplikacije, daljinskog upravljača ili glasovne naredbe. Zahvaljujući IP44 zaštiti, pogodan je za korištenje u dnevnim sobama ili spavaćim sobama, kao i u kupaonicama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)