Paulmann 78480 podna svjetiljka E14 crna (mat), šampanjac boja
- Kataloški br:
- 3499617 - 62
- Oznaka:
- 78480
- EAN:
- 4000870784808
- Kataloški br:
- 3499617 - 62
- Oznaka:
- 78480
- EAN:
- 4000870784808
Paulmann 78480 podna svjetiljka E14 crna (mat), šampanjac boja
340.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
340.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podna svjetiljka |
| Visina | 1580 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Podnožak | E14 |
| Razred zaštite | II |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | crna (mat) šampanjac boja |
| dim. | (Š x V x D) 230 x 1580 x 400 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Širina | 230 mm |
| Dubina | 400 mm |
| Odgovara približno snazi od | 0 W |
| Broj žarulja | 1 |
| maks. broj žarulja | 1 x |
| Svojstvo materijala | matirani |
| Vanjska dužina | 400 mm |
| Vanjska širina | 230 mm |
| Izlazni napon | 230 V |
| Početna snaga | 20 VA |
| Broj rasvjetnih tijela | 1 |
| Duljina kabela | 170 |
| Postolje svjetiljke | E14 |
Opis
Opis
Svojim bezvremenskim, a opet modernim oblikom i dizajnerskim jezikom, serija rasvjete Juna uklapa se u širok raspon stilova uređenja interijera i postavlja atraktivne svjetlosne akcente u dnevnom boravku. Usklađene stolne, podne i viseće lampe iz serije mogu se skladno kombinirati jedna s drugom po želji. Mat crna podna lampa s estetskim akcentima boje šampanjca zlatna je svestrana i idealna kao dodatna rasvjeta pored kreveta, za ugodan kutak za čitanje ili pored sofe u dnevnom boravku. Njihova visokokvalitetna izrada ne osigurava samo atraktivan izgled već i dug vijek trajanja. Pomična glava svjetiljke omogućuje fleksibilno usmjeravanje svjetlosti, dok tekstilni kabel usklađene boje osigurava udobnu i sigurnu upotrebu. Dekorativne lampe za prednja ogledala s grlom E14 posebno su prikladne jer pružaju svjetlo bez odsjaja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Ne zaboravite istovremeno naručiti i odgovarajuću žarulju!
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)