Paulmann 94911 solarni svjetlosni lanac vani Broj žarulja 6 toplo bijela
- Kataloški br:
- 3499645 - 62
- Oznaka:
- 94911
- EAN:
- 4000870949115
- Kataloški br:
- 3499645 - 62
- Oznaka:
- 94911
- EAN:
- 4000870949115
Paulmann 94911 solarni svjetlosni lanac vani Broj žarulja 6 toplo bijela
550.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
550.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Primjena | vani |
| Broj žarulja | 6 |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Dužina | 5.8 m |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Ukupan svjetlosni tok | 60 lm |
| Vrsta proizvoda | solarni svjetlosni lanac |
| Veličina | 18650 |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Duljina kabela | 5.8 m |
| Boja | crna |
| Promjer | 100 mm |
| Odgovara približno snazi od | 0 W |
| Broj žarulja | 6 |
| maks. broj žarulja | 6 x |
| Vijek trajanja cca. | 20000 h |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Vanjski Ø | 100 |
| Svjetlosni tok | 60 lm |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 60 lm |
| Izlazni napon | 3 V |
| Potrošnja energije | 3.6 W |
| Snaga po svjetiljci | 0.6 W |
| Početna snaga | 3 VA |
| Snaga | 0.6 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Svjetlosni tok | 60 lm |
| Duljina užeta | 5.8 m |
| Postolje svjetiljke | Niedervolt-Steckverbinder 5,5mm/2,5mm |
| Razred zaštite | III |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)