PCE Instruments tester za instalacije VDE standard 0100
- Kataloški br:
- 3192923 - 62
- Oznaka:
- PCE-ITE 55B
- EAN:
- 4250348732026
- Kataloški br:
- 3192923 - 62
- Oznaka:
- PCE-ITE 55B
- EAN:
- 4250348732026
PCE Instruments tester za instalacije VDE standard 0100
2,795.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,795.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Višenamjenski mjerni uređaj za ispitivanje električne sigurnosti prema EN 61557 i DIN VDE0100
- RCD vrste A, AC, B, B+ i F
- Instalacijski tester s trakom za nošenje
- brzo ispitivanje na stacionarnim instalacijama
- Otpor izolacije
- Impedancija petlje greške
- promjenjivi ispitni naponi i struje kvara
- Jezici menija njemački i engleski
- Impedancija linije i petlje kvara
- Ispitivanje vodljivosti
- Napon, okretno polje i frekvencija
- Testiranje stanica za punjenje električnih vozila s dodatnim ispitnim adapterom
- uključujući ispitne vodove
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tester za instalacije |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT II 600 V CAT IV 300 V |
| dim. | (D x Š x V) 250 x 135 x 107 mm |
| Težina | 1300 g |
| Vrsta zaštite | IP42 |
| Mjerno područje (VDE) | RCD ispitivanje (AC, A, F, B, B+) otpor frekvencija impedancija linije otpornost izolacije napon impedancija kvara petlje otpornost zaštitnog vodiča klizna impedancija zaštitni provodnik struje RCD ispitivanje (AC, A, F, B, B+, EV) |
| DIN standard | DIN VDE 0100 DIN EN 61557 |
| Točnost | 2 % |
| Širina | 135 mm |
| Visina | 107 mm |
| Dužina | 250 mm |
| Postupak ispitivanja | automatsko |
| Napajanje | baterijsko napajanje strujno napajanje |
| Memorija | ne |
| Tip | PCE-ITE 55B |
| VDE standard | 0100 |
| Određene značajke | RCD/FI test PV testni uređaj |
Opis
Opis
Instalacijski tester je višenamjenski mjerni uređaj koji je prikladan za ispitivanje električne sigurnosti u skladu s normama EN 61557 i DIN VDE 0100. Nudi mnoge funkcije koje su posebno dizajnirane za provjeru i procjenu električnih instalacija. Instalacijski tester može izvršiti precizno mjerenje izolacijskog otpora između dijelova pod naponom i zemlje. Pomoću RCD testa mogu se učinkovito ispitati prekidači zaostale struje upravljani tipom A i AC, B, B+ i F. To osigurava pravilan rad ovih vitalnih zaštitnih uređaja.
Instalacijski tester omogućuje brzo i točno mjerenje otpora petlje kako bi se osiguralo da u slučaju struje kvara postoji dovoljan otpor za sigurno isključivanje. Osim toga, mjerenje otpora zaštitnog vodiča omogućuje provjeru neprekidnosti vodiča i spojeva. Grafički prikaz ožičenja pomaže operateru da ispravno izvrši mjerenja.
Svjetlina zaslona se može podesiti u 4 razine. Podesivi ton alarma upozorava u slučaju pogreške ili prekoračenja granične vrijednosti. Podesivo vrijeme isključivanja instalacijskog testera može spriječiti nenamjerno pražnjenje baterija. Uređaj se isporučuje s ispitnim vodovima koji zadovoljavaju posebne zahtjeve CAT III / 600 V i CAT IV / 300 V.
Instalacijski tester nudi korisničko sučelje, jasne elemente prikaza i robusnu konstrukciju koja zadovoljava potrebe različitih okruženja. Pridržavajući se međunarodnih standarda, osigurava sigurnu i pouzdanu procjenu električnih instalacija prema najvišim industrijskim standardima.
S našim opcijskim adapterima za testiranje EVSE, testovi se također mogu provesti na zidnim kutijama i stanicama za punjenje električnih vozila.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Instalacijski tester omogućuje brzo i točno mjerenje otpora petlje kako bi se osiguralo da u slučaju struje kvara postoji dovoljan otpor za sigurno isključivanje. Osim toga, mjerenje otpora zaštitnog vodiča omogućuje provjeru neprekidnosti vodiča i spojeva. Grafički prikaz ožičenja pomaže operateru da ispravno izvrši mjerenja.
Svjetlina zaslona se može podesiti u 4 razine. Podesivi ton alarma upozorava u slučaju pogreške ili prekoračenja granične vrijednosti. Podesivo vrijeme isključivanja instalacijskog testera može spriječiti nenamjerno pražnjenje baterija. Uređaj se isporučuje s ispitnim vodovima koji zadovoljavaju posebne zahtjeve CAT III / 600 V i CAT IV / 300 V.
Instalacijski tester nudi korisničko sučelje, jasne elemente prikaza i robusnu konstrukciju koja zadovoljava potrebe različitih okruženja. Pridržavajući se međunarodnih standarda, osigurava sigurnu i pouzdanu procjenu električnih instalacija prema najvišim industrijskim standardima.
S našim opcijskim adapterima za testiranje EVSE, testovi se također mogu provesti na zidnim kutijama i stanicama za punjenje električnih vozila.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.