Petzl ARIA 2 LED svjetiljka za glavu baterijski pogon 450 lm 100 h E070AA00
- Kataloški br:
- 3521375 - 62
- Oznaka:
- E070AA00
- EAN:
- 3342540840065
- Kataloški br:
- 3521375 - 62
- Oznaka:
- E070AA00
- EAN:
- 3342540840065
Petzl ARIA 2 LED svjetiljka za glavu baterijski pogon 450 lm 100 h E070AA00
200.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
200.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Robusna i vodootporna kompaktna naglavna svjetiljka za vidljivost u okolini i pri kretanju. 450 lumena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 200 lm - 499.9 lm |
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
| Vrsta | LED |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 100 h |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Baterije | 3 kom. |
| Boja | crna/žuta |
| Težina | 106 g |
| Radni napon | 4.5 V |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 100 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 2 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 10 h |
| Svjetlosni domet (maks.) | 100 m |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 10 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 60 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 450 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 7 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 100 lm |
| Materijal | plastika |
| Gustoća vode | da |
Opis
Opis
S svjetlosnim tokom od 450 lumena, kompaktna naglavna svjetiljka ARIA 2 posebno je dizajnirana za profesionalnu upotrebu u obrtništvu i održavanju. Robustan je i može izdržati udarce i padove. Nadalje, otporan je na prašinu i vodu, što ga čini pogodnim za korištenje u brojnim radnim situacijama. Čeona svjetiljka opremljena je jednim prekidačem za sve funkcije i stoga je jednostavna za korištenje. Široki, homogeni svjetlosni konus nudi ugodnu vidljivost u okolnom području, dok kombinirani svjetlosni konus olakšava kretanje. Praktična svjetiljka može se pričvrstiti na glavu, oko vrata ili, zahvaljujući sustavima za montažu dostupnim kao dodatna oprema, na sve vrste kaciga. ARIA® 2 dolazi s tri baterije, a kompatibilan je i s CORE baterijom zahvaljujući HYBRID CONCEPT-u.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
3 x AAA baterije uključene.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)