Petzl ARIA 2 RGB LED svjetiljka za glavu baterijski pogon 450 lm 100 h E070BA02
- Kataloški br:
- 3521350 - 62
- Oznaka:
- E070BA02
- EAN:
- 3342540842922
- Kataloški br:
- 3521350 - 62
- Oznaka:
- E070BA02
- EAN:
- 3342540842922
Petzl ARIA 2 RGB LED svjetiljka za glavu baterijski pogon 450 lm 100 h E070BA02
210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snažna i robusna vodootporna i prašinootporna naglavna svjetiljka s bijelim, crvenim, zelenim i plavim svjetlom, idealna za promatranje prirode. 450 lumena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 200 lm - 499.9 lm |
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
| Vrsta | LED |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 100 h |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Baterije | 3 kom. |
| Boja | pustinjski kamen |
| Težina | 106 g |
| Radni napon | 4.5 V |
| Težina, napomena | uklj. baterije |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 100 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 2 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 10 h |
| Svjetlosni domet (maks.) | 100 m |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 10 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 60 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 450 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 100 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 7 lm |
| Materijal | plastika |
| Gustoća vode | da |
Opis
Opis
Naglavna svjetiljka ARIA 2 RGB, sa svjetlosnim tokom od 450 lumena i kombiniranim svjetlosnim konusom za ugodno ambijentalno osvjetljenje i kretanje, dizajnirana je za aktivnosti gdje je diskretna rasvjeta bitna (lov, ribolov, promatranje divljih životinja itd.). Robusna, otporna na prašinu i vodu svjetiljka opremljena je jednim prekidačem, što je čini posebno jednostavnom za korištenje. Također ima crveno, plavo i zeleno svjetlo kako bi se očuvala prilagodba oka na tamu, olakšalo čitanje karte, otkrili tragovi životinja i poboljšala vidljivost pod vodom. ARIA 2 RGB dolazi s tri baterije, a kompatibilan je i s CORE baterijom zahvaljujući HYBRID CONCEPT-u.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
3x AAA/LR03 baterije uključene u pakiranje
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)