Petzl SWIFT RL LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju , putem USB-a 700 lm 100 h E095BB02
- Kataloški br:
- 3521361 - 62
- Oznaka:
- E095BB02
- EAN:
- 3342540840980
- Kataloški br:
- 3521361 - 62
- Oznaka:
- E095BB02
- EAN:
- 3342540840980
Petzl SWIFT RL LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju , putem USB-a 700 lm 100 h E095BB02
425.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
425.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompaktna, izuzetno snažna, punjiva naglavna svjetiljka s REACTIVE LIGHTING® tehnologijom. 1100 lumena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 500 lm - 999.9 lm |
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
| Vrsta | LED |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 100 h |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju putem USB-a |
| Boja | bijela |
| Težina | 100 g |
| Radni napon | 3.7 V |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 100 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 2 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 7 h |
| Svjetlosni domet (maks.) | 115 m |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 50 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 12 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 700 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 10 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 160 lm |
| Materijal | plastika |
| Gustoća vode | da |
Opis
Opis
Sa svjetlinom od 1100 lumena i težinom od samo 100 g, SWIFT RL je savršena svestrana naglavna svjetiljka i nezamjenjiv pratitelj za sve vaše aktivnosti na otvorenom. Svjetiljka, opremljena REACTIVE LIGHTING® tehnologijom, koristi senzor za mjerenje ambijentalne svjetline i automatski prilagođava svjetlosni izlaz vašim potrebama. Reflektirajuća traka za glavu osigurava dobru vidljivost čak i u mraku. Sastoji se od dva dijela kako bi pružio optimalnu potporu čak i tijekom dinamičnih i tehnički zahtjevnih aktivnosti poput planinarenja, trčanja ili skijanja. Intuitivna SWIFT RL naglavna svjetiljka ima jedan prekidač za pristup svim funkcijama (UKLJUČENO/ISKLJUČENO, načini osvjetljenja, razine svjetline i zaključavanje). U hitnim slučajevima možete privući pozornost na sebe zahvaljujući stalnom ili trepćućem crvenom svjetlu. Punjiva svjetiljka također ima indikator razine napunjenosti s pet stupnjeva za preciznu kontrolu preostalog vijeka trajanja baterije.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Litij-ionska baterija uključena.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)