Phoenix Contact 3048386 sigurnosna redna stezaljka 18 mm vijak crna 12 kom.
- Kataloški br:
- 3540312 - 62
- Oznaka:
- 3048386
- EAN:
- 4017918976293
- Kataloški br:
- 3540312 - 62
- Oznaka:
- 3048386
- EAN:
- 4017918976293
Phoenix Contact 3048386 sigurnosna redna stezaljka 18 mm vijak crna 12 kom.
720.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
720.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sigurnosna redna stezaljka |
| Priključak | vijak |
| Poprečni presjek fleksibilni (min.) | 1.5 mm² |
| Poprečni presjek fleksibilan (maks.) | 16 mm² |
| Poprečni presjek kruti (min.) | 1.5 mm² |
| Poprečni presjek kruti (maks.) | 25 mm² |
| AWG min. | 16 |
| AWG maks. | 6 |
| Širina stezaljke | 18 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova | 2 |
| Boja | crna |
| Nazivna struja | 32 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 32 A |
| Nazivni napon | 690 V |
| Dužina skidanja izolacije (maks.) | 12 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 3048386 |
| Sadržaj | 12 kom. |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Tip | 3048386 |
| dim. | (D x Š x V) 81 x 18 x 65.5 mm |
| Širina | 18 mm |
| Visina | 65.5 mm |
| Dužina | 81 mm |
| Klasa gorivosti | V0 |
| Izolacijski materijal | PA |
Opis
Opis
Priključak za osigurač za osigurač tipa G 10,3 x 38 mm, presjek: 1,5 - 25 mm², AWG: 16 - 4, širina: 17,5 mm, boja: crna
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)