Phoenix Contact 3240315 kanal za ožičenje fleksibilni kanal (D x Š x V) 2000 x 60 x 80 mm 18 kom. atolno-plava boja
- Kataloški br:
- 3374320 - 62
- Oznaka:
- 3240315
- EAN:
- 4046356507950
- Kataloški br:
- 3374320 - 62
- Oznaka:
- 3240315
- EAN:
- 4046356507950
Phoenix Contact 3240315 kanal za ožičenje fleksibilni kanal (D x Š x V) 2000 x 60 x 80 mm 18 kom. atolno-plava boja
1,555.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,555.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CD 60X80 BU
- Industrijsko pakiranje od 10 komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kanal za ožičenje |
| Komponenta | fleksibilni kanal |
| Duljina isporuke | 20 m |
| Sadržaj | 18 kom. |
| Boja | atolno-plava boja |
| dim. | (D x Š x V) 2000 x 60 x 80 mm |
| Dužina | 2000 mm |
| Širina | 60 mm |
| Visina | 80 mm |
Opis
Opis
Kanal za ožičenje, plavi, sastoji se od gornjeg i donjeg dijela, širina: 60 mm, visina: 80 mm, duljina: 2000 mm
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)