Phoenix Contact 3240348 kanal za ožičenje fleksibilni kanal (D x Š x V) 2000 x 40 x 40 mm 26 kom. svijetlosiva
- Kataloški br:
- 3369036 - 62
- Oznaka:
- 3240348
- EAN:
- 4046356508339
- Kataloški br:
- 3369036 - 62
- Oznaka:
- 3240348
- EAN:
- 4046356508339
Phoenix Contact 3240348 kanal za ožičenje fleksibilni kanal (D x Š x V) 2000 x 40 x 40 mm 26 kom. svijetlosiva
1,890.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,890.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CD-HF 40X40
- Industrijsko pakiranje od 26 komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kanal za ožičenje |
| Komponenta | fleksibilni kanal |
| Duljina isporuke | 52 m |
| Sadržaj | 26 kom. |
| Boja | svijetlosiva |
| dim. | (D x Š x V) 2000 x 40 x 40 mm |
| Dužina | 2000 mm |
| Širina | 40 mm |
| Visina | 40 mm |
Opis
Opis
Kanal za ožičenje, sivi, bez halogena, sastoji se od gornjeg i donjeg dijela, širina: 40 mm, visina: 40 mm, duljina: 2000 mm
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)