Powercolor grafička kartica Radeon RX 9060 XT 8 GB
- Kataloški br:
- 3436196 - 62
- Oznaka:
- RX9060XT 8G-A
- EAN:
- 4713436175988
- Kataloški br:
- 3436196 - 62
- Oznaka:
- RX9060XT 8G-A
- EAN:
- 4713436175988
Powercolor grafička kartica Radeon RX 9060 XT 8 GB
1,595.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,595.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base / GPU-Takt Boost 3130 MHz
- Sučelja 8 GB s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| GPU brand | AMD |
| Priključak za memoriju | 128 Bit |
| Radna memorija | 8 GB |
| Pojačanje GPU takta | 3130 MHz |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Sustav napajanja (min.) | 500 W |
| Stream procesor | 2048 |
| Širina | 220 mm |
| Visina | 120 mm |
| Dubina | 40 mm |
| Hlađenje | aktivno |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| DirectX verzija | 12.0 |
| Verzija grafičke kartice | Radeon RX 9060 XT |
| Boja | crna |
| 2 | |
| ne | |
| da | |
| ne | |
| 2530 MHz |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)