Pro Valve izravno upravljanje pneumatskih ventila C205DEZ77 24 V/DC G 1/2 zatvoreni položaj 1 St.
- Kataloški br:
- 583554 - 62
- Oznaka:
- C205DEZ77
- EAN:
- 8718427052121
- Kataloški br:
- 583554 - 62
- Oznaka:
- C205DEZ77
- EAN:
- 8718427052121
Pro Valve izravno upravljanje pneumatskih ventila C205DEZ77 24 V/DC G 1/2 zatvoreni položaj 1 St.
275.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
275.00 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Temperaturni opseg medija | -10 do +90 °C |
| Proizvođač-br. dijela | C205DEZ77 |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Kv vrijednost | 63 |
| Priključak | G 1/2 |
| Način rada | zatvoreni položaj |
| Funkcija | 2/2-smjerni |
| Brtveni material | EPDM |
| Radni tlak (maks | 5 bar |
| Radni tlak (min.) | 0.3 bar |
| Radni napon | 24 V/DC |
| Maks. temperatura medija | +90 °C |
| Min. temperatura medija | -10 °C |
| Maks. temperatura okoline | +50 °C |
| Min. temperatura okoline | -10 °C |
| Vrsta proizvoda | izravno upravljanje pneumatskih ventila |
Opis
Opis
Anwendungen:Akvarij, terarij, whirpool, tuš, autopraonica, vrt, navodnjavanje, aparat za kavu, hlađenje i još mnogo toga.
Ovaj tekst je strojno preveden.