Quadrios 25CA534 skupljajuća cijev od tkanine crna 10 mm 5 mm Stopa skupljanja:2:1 Roba na metre
- Kataloški br:
- 3450042 - 62
- Oznaka:
- 25CA534
- Kataloški br:
- 3450042 - 62
- Oznaka:
- 25CA534
Quadrios 25CA534 skupljajuća cijev od tkanine crna 10 mm 5 mm Stopa skupljanja:2:1 Roba na metre
8.30 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Roba na metre
- Stopa skupljanja: 2:1
- crna
- Nazivni unutarnji promjer (prije skupljanja): 10 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | skupljajuća cijev od tkanine |
| Nazivni unutarnji promjer (prije skupljanja) | 10 mm |
| Nazivni unutarnji promjer (nakon skupljanja) | 5 mm |
| Boja | crna |
| Stopa skupljanja | 2:1 |
| Određene značajke samoskupljajuće cijevi | mrežasta tkanina |
| Sadržaj | Roba na metre |
| Materijal | PET PE |
| Temperatura skupljanja (min.) | 170 °C |
| Temperatura skupljanja (maks.) | 200 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +125 °C |
| Proizvođač-br. dijela | 25CA534 |
| Tip | 25CA534 |
Opis
Opis
Ova termoskupljajuća cijev od tkanine savršena je za zaštitu žica, kabela i crijeva od utjecaja okoline, a istovremeno izgleda dobro!
Zbog tkane strukture, ovaj proizvod ne nudi zaštitu od vode, ali je fleksibilan i vrlo dobro otporan na mehanička naprezanja.
Za rezanje ovog crijeva od tkanine preporučuje se postupak vrućeg rezanja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Zbog tkane strukture, ovaj proizvod ne nudi zaštitu od vode, ali je fleksibilan i vrlo dobro otporan na mehanička naprezanja.
Za rezanje ovog crijeva od tkanine preporučuje se postupak vrućeg rezanja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Tkanina za skupljanje, prodaje se na metar, 10 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)