Schneider Electric A9D69620 FID zaštitna sklopka/zaštitna sklopka za vodove
- Kataloški br:
- 2972781 - 62
- Oznaka:
- A9D69620
- EAN:
- 3606480473029
- Kataloški br:
- 2972781 - 62
- Oznaka:
- A9D69620
- EAN:
- 3606480473029
Schneider Electric A9D69620 FID zaštitna sklopka/zaštitna sklopka za vodove
400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | FID zaštitna sklopka/zaštitna sklopka za vodove |
| Sadržaj | 1 St. |
| Voltage type | AC |
| Built-in depth | 44 mm |
| Rated current | 20 A |
| Rated voltage | 230 V |
| Release characteristic | B |
| Rated insulation voltage Ui | 400 V |
| Rated fault current | 0.3 A |
| Current limiting class | 3 |
| Overvoltage category | 3 |
| Pollution degree | 3 |
| Width in number of modular spacings | 2 |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Number of protected poles | 1 |
| Concurrently switching neutral conductor | TRUE |
| Connectable conductor cross section solid-core | 1-16 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 1-10 mm² |
| Ambient temperature during operating | -25-60 °C |
| Flush-mounted installation | FALSE |
| Number of poles (total) | 2 |
| Rated impulse withstand voltage Uimp | 4 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (23)