Schneider Electric A9XPC612 A9XPC612 kom.
- Kataloški br:
- 2936400 - 62
- Oznaka:
- A9XPC612
- EAN:
- 3606489443573
- Kataloški br:
- 2936400 - 62
- Oznaka:
- A9XPC612
- EAN:
- 3606489443573
Schneider Electric A9XPC612 A9XPC612 kom.
37.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
37.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | bijela |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | A9XPC612 |
| Colour | White |
| Insulated | TRUE |
| Number of phases | 1 |
| Rated permanent current Iu | 80 A |
| Number of poles | 2 |
| Length | 272 m |
| Width in number of modular spacings | 12 |
| Type of electric connection | Pin |
| Suitable for devices with auxiliary switch | FALSE |
| Suitable for devices with N-conductor | TRUE |
| Suitable for number of devices | 12 |
| Max. rated operation voltage Ue | 230 V |
| Module width | 9 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)