Schneider Electric A9Z51440 kvar struje-sigurnosni prekidač za električnu punionicu B 40 A 0.03 A
- Kataloški br:
- 2933944 - 62
- Oznaka:
- A9Z51440
- EAN:
- 3606489502799
- Kataloški br:
- 2933944 - 62
- Oznaka:
- A9Z51440
- EAN:
- 3606489502799
Schneider Electric A9Z51440 kvar struje-sigurnosni prekidač za električnu punionicu B 40 A 0.03 A
1,280.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,280.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivna struja | 40 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 40 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| Boja | višebojna |
| Izvedba | za električnu punionicu |
| Nazivna diferencijalna struja | 0.03 A |
| Karakteristike okidanja | B |
| Težina | 0 |
| Mounting method | DIN rail |
| Voltage type | AC |
| Built-in depth | 44 mm |
| Rated current | 40 A |
| Rated voltage | 400 V |
| Rated insulation voltage Ui | 500 V |
| Number of poles | 4 |
| Rated fault current | 0.03 A |
| Pollution degree | 3 |
| Width in number of modular spacings | 4 |
| Explosion-proof | FALSE |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Connectable conductor cross section solid-core | 1-35 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 1-25 mm² |
| Ambient temperature during operating | -25-60 °C |
| Additional equipment possible | TRUE |
| Rated impulse withstand voltage Uimp | 6 |
| Vrsta proizvoda | kvar struje-sigurnosni prekidač |
Opis
Opis
Prekidač diferencijalne struje, osjetljiv na sve struje za stanicu za električno punjenje Acti 9 iID. 4-polni, nazivna struja 40A, tip B-EV, nazivna zaostala struja 30mA, radni napon (Ue) 400 AC, 50Hz, izolacijski napon 500V AC. Snap preklapanje za lagano trošenje kontakata. S mehaničkim zaslonom poruke o grešci na prednjoj strani (VisiTrip) za prikaz okidanja zbog preostale struje. Sigurnosni kontaktni prikaz (VisiSafe) prekidača diferencijalne struje, sa zelenim zaslonom koji osigurava da na odlaznoj strani nema napona. Gumb za testiranje za redovno testiranje funkcije. Dvostruke priključne stezaljke za spajanje kabela ili faznih letvica s obje strane. Jednostavno uklanjanje pojedinačnog uređaja s instaliranom faznom tračnicom, zahvaljujući pričvrsnom elementu dostupnom s prednje strane. Dodatni pomoćni moduli koji se mogu posložiti u nizu (opcija) podnaponski okidač (iMN), prenaponski okidač (iMSU), odvodni okidač (iMX), pomoćni prekidač za signalizaciju statusa (iOF), prekidač za signalizaciju greške (iSD). Zaštita stanica za punjenje električnih vozila. Boja RAL 9003. Zadovoljava sljedeće standarde IEC/EN 61008-2-1,IEC/EN 62423,IEC 61543,VDE 0664.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (24)