Schneider Electric A9Z64440 kvar struje-sigurnosni prekidač osjetljivi FI za sve struje B 40 A 0.3 A
- Kataloški br:
- 2933958 - 62
- Oznaka:
- A9Z64440
- EAN:
- 3606489502829
- Kataloški br:
- 2933958 - 62
- Oznaka:
- A9Z64440
- EAN:
- 3606489502829
Schneider Electric A9Z64440 kvar struje-sigurnosni prekidač osjetljivi FI za sve struje B 40 A 0.3 A
1,450.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,450.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivna struja | 40 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 40 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (Š x V x D) 100.0000 x 85.0000 x 75.0000 mm |
| Boja | višebojna |
| Dubina | 75.0000 mm |
| Visina | 85.0000 mm |
| Širina | 100.0000 mm |
| Izvedba | osjetljivi FI za sve struje |
| Nazivna diferencijalna struja | 0.3 A |
| Karakteristike okidanja | B |
| Težina | 0 |
| Vrsta proizvoda | kvar struje-sigurnosni prekidač |
Opis
Opis
Zaštitna sklopka AC osjetljiva na zaostalu struju Acti 9 iID. 4-polni, nazivna struja 40A, tip B-SI, nazivna zaostala struja 300mA, radni napon (Ue) 400 AC, 50Hz, izolacijski napon 500V AC. Snap preklapanje za lagano trošenje kontakata. S mehaničkim zaslonom poruke o grešci na prednjoj strani (VisiTrip) za prikaz okidanja zbog preostale struje. Sigurnosni kontaktni prikaz (VisiSafe) prekidača diferencijalne struje, sa zelenim zaslonom koji osigurava da na odlaznoj strani nema napona. Gumb za testiranje za redovno testiranje funkcije. Dvostruke priključne stezaljke za spajanje kabela ili faznih letvica s obje strane. Jednostavno uklanjanje pojedinačnog uređaja s instaliranom faznom tračnicom, zahvaljujući pričvrsnom elementu dostupnom s prednje strane. Dodatni pomoćni moduli koji se mogu posložiti u nizu (opcija) podnaponski okidač (iMN), prenaponski okidač (iMSU), odvodni okidač (iMX), pomoćni prekidač za signalizaciju stanja (iOF), prekidač za signalizaciju greške (iSD). Tip B-SI integrira SI tehnologiju koja pruža veću otpornost na električne smetnje. Štiti od glatkih zaostalih istosmjernih struja u 1- ili 3-faznim mrežama napajanja uzrokovanih pretvaračima frekvencije, pretvaračima i izvorima napajanja u nuždi. Boja RAL 9003. Zadovoljava sljedeće standarde IEC/EN 61008-2-1,IEC/EN 62423,IEC 61543,VDE 0664.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (24)