Schneider Electric CAD50ABL pomoćni kontaktor 5 zatvarač 1 kom.
- Kataloški br:
- 3412465 - 62
- Oznaka:
- CAD50ABL
- EAN:
- 3606487541288
- Kataloški br:
- 3412465 - 62
- Oznaka:
- CAD50ABL
- EAN:
- 3606487541288
Schneider Electric CAD50ABL pomoćni kontaktor 5 zatvarač 1 kom.
205.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- TeSys Deca kontaktori i zaštitne sklopke motora s inovativnom tehnologijom spajanja snap-in
- Priključak se zatvara klikom čim je vodič ispravno umetnut
- Optička i haptička povratna informacija o ožičenju
- Fleksibilni i kruti vodiči mogu se umetnuti bez ferula na krajevima žice
- Intuitivno rukovanje bez alata
- Sigurno ožičenje čak i pod jakim vibracijama, nije potrebno ponovno zatezanje
- "Spremno za robotizaciju" npr. za automatiziranu izgradnju upravljačkih ormara
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pomoćni kontaktor |
| Tip | CAD50ABL |
| Vrsta kontakta | 5 zatvarač |
| Kontrolni napon (maks.) | 24 V/DC |
| Područje upravljačkog napona | 24 V/DC (max) |
| Priključak | Snap-In |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Širina | 45 mm |
| Visina | 107 mm |
| Dubina | 93 mm |
| dim. | (Š x V x D) 45 x 107 x 93 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Mounting method | Other |
| Width | 45 mm |
| Height | 107 mm |
| Depth | 93 mm |
| Interface | FALSE |
| Number of auxiliary contacts as normally open contact | 5 |
| Number of auxiliary contacts as normally closed contact | 0 |
| Rated operation current Ie, 400 V | 10 A |
| Suitable for manual operation | FALSE |
| Number of auxiliary contacts as change-over contact | 0 |
| Rated control supply voltage DC | 24-24 V |
| Voltage type (operating voltage) | DC |
| With LED indication | FALSE |
| Rated switch current | 0.005 A |
| Connection type auxiliary circuit | Other |
| Number of auxiliary contacts as normally closed contact, delayed switching | 0 |
| Number of auxiliary contacts as normally open contact, leading | 0 |
| Rated operation current | 10 A |
| Operating voltage DC | 690-690 V |
| Voltage type for actuating | DC |
Opis
Opis
TeSys Control CAD kontaktorski releji. Pomoćni kontaktor za kategorije upotrebe AC-15 do 690 V i DC-13 do 440 V. Nudi 5 kontakata (5S), zavojnicu od 24 V DC, niske potrošnje energije. Osigurava visoku pouzdanost i trajnost za zahtjevne primjene s visokim radnim brzinama do 10800 ciklusa/sat. Pet integriranih pomoćnih kontakata, proširivo s do devet pomoćnih kontakata. Brz, siguran i jednostavan priključak za napajanje s SnapIN terminalom. Pogodno za sigurnosne primjene putem mehanički spojenih kontakata i zrcalnih kontakata.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)