Schneider Electric EZ9XPH157 kom.
- Kataloški br:
- 2927404 - 62
- Oznaka:
- EZ9XPH157
- EAN:
- 3606489940607
- Kataloški br:
- 2927404 - 62
- Oznaka:
- EZ9XPH157
- EAN:
- 3606489940607
Schneider Electric EZ9XPH157 kom.
65.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
65.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | EZ9XPH157 |
| Colour | Grey |
| Insulated | TRUE |
| Number of phases | 1 |
| Rated permanent current Iu | 63 A |
| Number of poles | 1 |
| Length | 1000 m |
| Width in number of modular spacings | 57 |
| Type of electric connection | Pin |
| Suitable for devices with auxiliary switch | FALSE |
| Suitable for devices with N-conductor | FALSE |
| Suitable for number of devices | 57 |
| Max. rated operation voltage Ue | 230 V |
| Module width | 18 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)