Schneider Electric GB2CB08 zaštitna sklopka za vodove
- Kataloški br:
- 2933054 - 62
- Oznaka:
- GB2CB08
- EAN:
- 13389110214625
- Kataloški br:
- 2933054 - 62
- Oznaka:
- GB2CB08
- EAN:
- 13389110214625
Schneider Electric GB2CB08 zaštitna sklopka za vodove
385.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
385.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 6 St. |
| Voltage type | AC |
| Built-in depth | 74 mm |
| Rated current | 3 A |
| Rated voltage | 250 V |
| Release characteristic | Other |
| Rated insulation voltage Ui | 250 V |
| Current limiting class | 3 |
| Overvoltage category | 3 |
| Pollution degree | 2 |
| Width in number of modular spacings | 1 |
| Explosion-proof | FALSE |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Number of protected poles | 1 |
| Concurrently switching neutral conductor | FALSE |
| Flush-mounted installation | FALSE |
| Additional equipment possible | FALSE |
| Number of poles (total) | 1 |
| Rated short-circuit breaking capacity Icu according to IEC 60947-2 at 230 V | 3 kA |
| Rated impulse withstand voltage Uimp | 4 |
| Vrsta proizvoda | zaštitna sklopka za vodove |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)