Povratak na vrh
Schneider Electric GV2G245 kom.
- Kataloški br:
- 2924532 - 62
- Oznaka:
- GV2G245
- EAN:
- 3389110555950
(0)
- Kataloški br:
- 2924532 - 62
- Oznaka:
- GV2G245
- EAN:
- 3389110555950
Schneider Electric GV2G245 kom.
42.50 KM
Komada
Rasprodano
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
(0)
Prikaži recenzije
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | višebojna |
| Težina | 0 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | GV2G245 |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Colour | Black |
| Insulated | TRUE |
| Number of phases | 3 |
| Rated permanent current Iu | 63 A |
| Number of poles | 3 |
| Length | 89 mm |
| Conditioned rated short-circuit current Iq | 11 kA |
| Width in number of modular spacings | 45 |
| Rated surge voltage | 6 kV |
| Type of electric connection | Fork |
| Suitable for devices with auxiliary switch | FALSE |
| Suitable for devices with N-conductor | FALSE |
| Suitable for number of devices | 2 |
| Max. rated operation voltage Ue | 690 V |
| Module width | 45 |
Opis
Opis
TeSys sustav tračnica za GV2 motorne zaštitne sklopke. Trofazni sustav sabirnica, 63A. Udaljenost 45, MTZ 20, koristite 2 izlazne točke. Koristi se za GV2 s vijčanim stezaljkama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
Ukupna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (320)
Schneider Electric GV2G245 kom.
Popup naslov
Veliki tekst
Zatvori popup
Schneider Electric GV2G245 kom.
Schneider Electric GV2G245 kom.