Schneider Electric GV2G254 kom.
- Kataloški br:
- 2924535 - 62
- Oznaka:
- GV2G254
- EAN:
- 3389110555936
- Kataloški br:
- 2924535 - 62
- Oznaka:
- GV2G254
- EAN:
- 3389110555936
Schneider Electric GV2G254 kom.
35.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | GV2G254 |
| Colour | Black |
| Insulated | TRUE |
| Number of phases | 3 |
| Rated permanent current Iu | 63 A |
| Number of poles | 3 |
| Length | 98 mm |
| Conditioned rated short-circuit current Iq | 11 kA |
| Width in number of modular spacings | 54 |
| Rated surge voltage | 6 kV |
| Type of electric connection | Fork |
| Suitable for devices with auxiliary switch | FALSE |
| Suitable for devices with N-conductor | FALSE |
| Suitable for number of devices | 2 |
| Max. rated operation voltage Ue | 690 V |
| Module width | 54 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (52)