Schneider Electric R9R42225 kvar struje-sigurnosni prekidač F 25 A 0.03 A
- Kataloški br:
- 2935024 - 62
- Oznaka:
- R9R42225
- EAN:
- 3606489596125
- Kataloški br:
- 2935024 - 62
- Oznaka:
- R9R42225
- EAN:
- 3606489596125
Schneider Electric R9R42225 kvar struje-sigurnosni prekidač F 25 A 0.03 A
675.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
675.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivna struja | 25 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 25 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| Nazivna diferencijalna struja | 0.03 A |
| Karakteristike okidanja | F |
| Mounting method | DIN rail |
| Voltage type | AC |
| Built-in depth | 44 mm |
| Rated current | 25 A |
| Rated voltage | 230 V |
| Rated insulation voltage Ui | 440 V |
| Number of poles | 2 |
| Rated fault current | 0.03 A |
| Leakage current type | F |
| Selective protection | FALSE |
| Surge current capacity | 0.25 kA |
| Pollution degree | 2 |
| Width in number of modular spacings | 2 |
| Short-time delayed tripping | FALSE |
| Explosion-proof | FALSE |
| Frequency | 50 Hz |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| With interlocking device | FALSE |
| Additional equipment possible | TRUE |
| Rated impulse withstand voltage Uimp | 4 |
| Vrsta proizvoda | kvar struje-sigurnosni prekidač |
Opis
Opis
Prekidač diferencijalne struje Resi9. 1 pol + N, 25A, nazivna rezidualna struja 30mA, tip F. Nazivna uvjetna struja kratkog spoja (Inc/I?c) 10.000A, prema EN 61008. Radni napon (Ue) 230V AC, radna frekvencija 50 Hz, neutralni položaj lijevo. Stezaljka s dvostrukom funkcijom za kabele i češljastu šinu vilice na dnu uređaja. Stražnji element za pričvršćivanje DIN tračnice na dnu uređaja. Snap prebacivanje za lagano trošenje i neovisno o korisniku prebacivanje kontakata. Boja RAL 9003.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)