Schneider Electric SR3B101BD PLC upravljački relej
- Kataloški br:
- 2973006 - 62
- Oznaka:
- SR3B101BD
- EAN:
- 3389110549898
- Kataloški br:
- 2973006 - 62
- Oznaka:
- SR3B101BD
- EAN:
- 3389110549898
Schneider Electric SR3B101BD PLC upravljački relej
730.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
730.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PLC upravljački relej |
| Tip | SR3B101BD |
| Prikaz | da |
| Proizvođač-br. dijela | SR3B101BD |
| dim. | (Š x V x D) 124.6 x 90 x 59.5 mm |
| Širina | 124.6 mm |
| Dubina | 59.5 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Visina | 90 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)