Seasonic FOCUS-GX-1000-V4 PC napajanje 1000 W ATX, EPS
- Kataloški br:
- Oznaka:
- FOCUS-GX-1000-V4-WHITE
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- FOCUS-GX-1000-V4-WHITE
- EAN:
715.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 1000 WPCI-Express (6+2-pinski) x
- Upravljanje kabelima
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 1000 W |
| Faktor oblika | ATX EPS |
| Boja | bijela |
| dim. | (Š x V x D) 140 x 86 x 150 mm |
| Dubina | 150 mm |
| Visina | 86 mm |
| Širina | 140 mm |
| Težina | 3240 g |
| -12 V/DC | 0.3 A |
| +12 V/DC (1) | 83 A |
| +5 V/DC | 25 A |
| +5 V/DC | 3 A |
| Izlazna snaga | 751 W - |
| +3,3 V/DC | 25 A |
| Pogonski napon | 100 - 240 V/AC |
Opis
Opis
FOCUS GX ATX 3.0
Slijedeći dokazano nasljeđe Seasonic serije FOCUS, serija FOCUS GX ažurirana je kako bi zadovoljila standarde ATX 3.0 i PCIe 5.0. S kompletnim rasponom napajanja od 750 W do 1000 W i dubinom od 140 mm, ove jedinice savršeni su saveznici za napajanje najnovijih grafičkih kartica i procesora visokih performansi na tržištu.
Digitalna hibridna kontrola ventilatora
fluid dinamički ležaj ventilatora
Ovaj tekst je mašinski preveden.