Siena Garden 22-60-01-GA 226001GA kontejner za biljke plastika terakota
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 226001GA
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 226001GA
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- dostupan u tri boje
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | terakota |
| Visina | 257 mm |
| Dužina | 300 mm |
| Širina | 600 mm |